Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen a padlón vagyok. Mit...

Teljesen a padlón vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál,hogy megvizsgáljon,mert problémáim vannak.Fogamzásgátlót írt fel,mert a görcsoldók nem szoktak semmit érni és a menzeszem se jó...Hazajöttem és mondtam hogy írt fel gyógyszert...Erre ma jövök haza a suliból és az anyum letámadott,amint beléptem,hogy miért hazudtam neki.Nem értettem,hogy mire gondol...Erre meg mondta,hogy egy szóval se mondtam,h fogamzásgátló,meg h doki biztos nem ír fel vérvétel nélkül(pedig anélkül írta fel).Annyira rosszul esett,hogy nekem esett hogy -idézem :"Ennyire hülyének nézel?" Rögtön elkezdtem sírni...Egyszerűen nem bírom abbahagyni...A nővéremnek is mondtam,h fog.gátlót írt fel,és ő meg letagadta...

Közben ezen a héten apukám is elköltözik,akit a legjobban szeretek a családban...Ezért is kiborultam...

És a barátommal is sokat veszekszünk...

Ma már azon is sírtam hogy 4est kaptam tesiből(pedig ezen nevetni szoktam)A menzeszem is egyik nap van,egyik nap nincs...Nagyon magam alatt vagyok,főleg ezek után..A barátommal még ott se tartunk,hogy lefeküdjünk...Nem értem,hogy miért nem kérdezte meg,mielőtt letámadott...Erre meg azt mondta,h "jajj még én kérdezzek????"És a testvéremet sem értem,hogy miért hazudik.:'(


L/16


2010. márc. 4. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj rá, csak megijedt, és félt téged. mondd el neki, amit itt, és meg fogja érteni. csak várd meg, amíg lecsillapodik.

utána meg mondd meg neki, hogy most elsősorban neked van szükséged az ő témogatására...

2010. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak, hogy így összejött neked minden.

A barátnőmnek is fogamzásgátlót kell szednie, anélkül nem jön meg neki.

Viszont a nőgyógyászodnak kellett volna vérvételt csináltatnia, mert ha trombózisra hajlamos vagy, nem szedhetsz fogamzásgátlót! Ha volt a családotokban érrendszeri betegségben szenvedő, feltétlen menj el egy másik nőgyógyászhoz! Amúgy sem ártana, mert ha nem volt trombózisos a felmenőid között, neked még lehet hajlamod rá. Vagy az is előfordulhat, hogy volt, csak nem tudsz róla. Ha megírod melyik megyéből vagy, esetleg nőgyógyászt is tudok ajánlani.

2010. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Hát igen szörnyű ez az érzés hogyha olyan támad minket hátba akiről nem is gondolnánk és még szeretjük is meg még családtag is,várj egy kicsit biztos otthon nagy a feszültség hisz irtad apud költözik el ami azt jelenti hogy

a családotok már nem teljes,ha nyugodtabb a helyzet akkor ülj le anyuddal és beszéljétek meg hogy ketten menjetek el a nögyogyászhoz még egyszer hisz az anyukák ilyenkor a leg fontosabbak hogy segítsenek felnőni lányos kérdésekben én fiú vagyok ezért nagyon mást nem tok javasolni,de biztos idővel megoldodnak a dolgok és oldodik a feszültség is

2010. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem megoldódnak a problémáid:(

Nekem is sok gondom van,de ezt nem részletezném..egy példa..Pár hete tudtam meg,hogy cisztám van.ez a legkisebb gondom.szted akkor mekkorák lehetnek?

A barátod biztos támogat,legalábbis engem ő segít a szeretetével. Anyukámékkal sincs rossz viszonyom de kb naponta max 2-3 szót váltunk.Apu ue. báttyámal azért többször beszélek,meg neki a bnőjével(ő is itt lakik)fel a fejjel...

2010. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeret ő téged csak azt hitte hogy a tudta nélkül akarsz a barátoddal lefeküdni magyarul őt nem tudatod róla mert ő ugy goondolja hogy barátnői kapcsolat van köztetek nyugi ő csak ettől félt!Magyarázd el neki és reméljük megérti!

De tesódat sajnos én sem értem.

2010. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Édes jó anyád alighanem ki van akadva attól, hogy apád elmegy otthonról. Szerintem adj neki még egy-két napot, aztán vidd el magaddal a nőgyógyászhoz, VAGY kérj egy igazolást az orvostól, hogy te valóban a görcseid és a rendszertelen mensid miatt kaptál gyógyszert. Ha kérdezi, hogy minek az igazolás, mondd el becsülettel 'anyám balhézott'


A nővéred meg csak nem akar belekeveredni a családi vitába. Attól függetlenül mocskos viselkedés.


Valahogy próbáld meg függetleníteni magadat a családi vitáktól, mert te mész rá. Keress a környezetedben valaki barátnőt, tanárt, akivel tudsz beszélni ezekről a dolgokról. Ne zuttyanj magad alá.

2010. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
állj fel a padlóról, mostmár sajnált mindenki, itt az idő pozitívan állni a világhoz, meglátod, csak ez a helyes út, hisz ha pozitív vagy, akkor pozitív dolgokat vonzol magadhoz...
2010. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem anyukáddal mentél a nőgyógyászhoz?

Mindjárt nem lett volna kavarás...

Most ebben az esetben már késő,de legközelebb szólj neki,ha hasonló helyre kell menni...

2010. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szóltam neki és a nővéremmmel(!!!) mentem el..
2010. márc. 4. 19:53
 10/19 A kérdező kommentje:

A barátom meg most mondta el,hogy pénteken megcsalt:/

Meg h szereti a lányt...

2010. márc. 7. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!