Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiakna...

Miért van az, hogy a férfiaknak mindent lehet?

Figyelt kérdés
Ha veszekedés van, mindig a nőnek kell odamenni "pitizni"? vagy csak nálunk van így? mit lehet tenni ellene? mert én nem bírom ki, ha napokig nem érhetek hozzá, így odamegyek és kezdeményezek, pedig ő volt a hibás, neki kellene bocsánatot kérnie. Miért? Mit tegyek ilyenkor? Mert nagyon nehéz megállni, hogy nem menjek oda. Ez így megy már éve óta, de már unom....
2010. márc. 4. 08:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

Miért mindig a nőknek van igaza?


Ha veszekedés van, mindig a pasinak kell odamenni "pitizni"? vagy csak nálunk van így? mit lehet tenni ellene? mert én nem bírom ki, ha napokig nem érhetek hozzá, így odamegyek és kezdeményezek, pedig ő volt a hibás, neki kellene bocsánatot kérnie. Miért? Mit tegyek ilyenkor? Mert nagyon nehéz megállni, hogy nem menjek oda. Ez így megy már éve óta, de már unom....


Miért kell rinyálni mindenért? Ha minden jó, miért kell elcseszni a hangulatot rinyálással? Miért diliznek be a nők télen és ősszel? Miért csak nyáron normálisak?

2010. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem vészes, azért van ez mert a nőknek több eszük van, és félnapnyi puffogás helyett inkább engedünk a 21ből és kuncsorgunk. Vagyis én igy csinálom, nekem fontosabb a harmónia, minthogy puffogjak egész nap. Én kiküszöbölöm azt az elveszett időt és inkább bocsánatot kérek, és persze ha nem én voltam a hibás, akkor majd amikor helyre pattannak a dolgok akkor szépen felnyitom a szemét h valójában mi is volt.És akkor nyugodt állapotba rájön ha hibás és akkor ő is bocsánatot kér. Szerintem megéri kuncsorogni mint elfecsérelni az időt.
2010. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha a pasinak van baja > Nem szereti a nőt

Ha a nőnek van baja és a pasi nem nyalja ki egyből a seggét > Nem szereti a nőt

Ha a nő pénzt kér és a pasi nem ad > Nem szereti a nőt

Ha a pasi elmegy a barátaival sörözni > Nem szereti a nőt

Ha a nő elmegy a barátnőivel és a pasi szóvá teszi > Nem szereti a nőt

A nőnek fájhat a feje és akkor elkell nézni neki, hogy nincs kedve szexelni, de ha a pasinak fáj > Nem szereti a nőt

2010. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte az én Párom is rengeteget duzzogott, napokig, de volt olyan, hogy 2 hétig. Én is kuncsorogtam, sokszor hiába. Elég gyakran azt sem tudtam, most éppen mit vétettem. Ilyenkor volt a legrosszabb. Sokáig próbáltam rávenni szép szóval, h beszéljük meg, mi a baj, ilyenkor jött a szokásos "semmi". Egyszer aztán kiakadtam, és közöltem, minden "mi a baj" kérdésnek két óra az elévülési ideje. Ha addig nem kezdjük el megbeszélni, nem vagyok hajlandó tudomást venni az egész helyzetről. Ma már sikerül mindent megbeszélnünk, van amikor összeveszünk, de nem napok múlva, hanem azonnal, és nem hagyjuk abba a témát addig, amíg megoldás nem születik. Így már nincs duzzogás, nincs puncsolás. Korrekt problémafelvetés van, megbeszélés, szükség esetén normális hangon bocsánatkérés, és megyünk tovább görcsölés nélkül.
2010. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha lejárt a "határidő", hamar rájön, h nem ér el semmit a duzzogással, látja, hogy tényleg nem veszel tudomást a dologról, és jól érzed magad egyedül is. És innentől kezdve annak rossz, aki pukkad. Elmondod halkan, türelmesen, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban, megadod a határidőt, ha az letelt, szépen jól érzed magad a bőrödben. Ezek a legalkalmasabb idők a körömfestésre, arcpakolásra, olvasgatásra. Élvezd az egyedüllétet és használd ki. Hidd el, nem fogja sokáig bírni!
2010. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

meg kell tanulni kimondani hogy Bocsánat.

És alkalmazni sem rossz:D

2010. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem a roma hagyományok számítanak morális referenciának.
2010. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye szokás az biztos. Apukám ilyen napokig nem szólt, szól anyukámhoz, ha valami neki nem tetsző dolog történt. Aztán felvilágosítottam az anyut, ne szorongjon ez miatt, ha évtizedek óta nem változott, már nem is fog. Majd megszólal egyszer, főleg akkor ha nagyon éhes lesz. Ha nem is 100 százalékig jött be a tanácsom, de anyu másként reagál már rá. Teszi a dolgát és kész, és közben apu rájött, nem tudja ezzel zsarolni az anyut, mert anyu már t....jik rá!
2010. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!