Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira rosszul esett az...

Annyira rosszul esett az unokahúgomtól, miért hiszek el mindent?

Figyelt kérdés
Én összevesztem a szüleimmel,ez is rossz érzés, Ők sem igazán keresnek.Van 2 bátyám,családjuk van, az egyik bátyám lányának a nagynénje vagyok, a másik bátyám lányának a keresztanyja.Az egyik tesómékkal-legyen X- minden rendben van(keresztlányom szülei), a másikkal-Y- is azt hittem,hogy minden jó, de rá kellett jönnöm,hogy ez nem így van.Itt van egy kis történet, de nem írom le, mert hosszú.Y-nék teljesen ellenem fordultak, szinte egyik napról a másikra, pár hónapja még a sógornőm hívott,hogy nyugodtan menjek náluk, nem haragszanak rám-én azt hittem igen.De nem jelentkeznek azóta se, eddig az unokahúgom volt az,aki szaladt hozzám, ölelgetett minden, ma meg azt hallom, hogy utál engem, de nem tudom miért,hiszen semmit nem csináltam nekik, tesómnak is írtam, vissza sem írt.Kezd elegem lenni, elhittem nekik, hogy nem haragszanak se semmi, erre fel nem is köszönnek nekem, nem írnak vissza.Ez egy kicsit így zavaros, de remélem a lényeget ki tudjátok venni belőle.
2011. szept. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyszerűen jó volt kiírni magamból..

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy szinte az egyik napról a másikra utál minden ok nélkül?

2011. szept. 30. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj át hozzájuk és beszéld meg velük hogy konkrétan mi a problémájuk veled.
2011. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!