Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent! )

Mit tegyek? (lent! )

Figyelt kérdés
apukám semmire nem ad pénzt,vagy ha ad,nem szívesen. de ha a tesómnak kell,akkor azonnal. nincsen megkérdezve hogy mire kell,de neki persze! vmelyik nap is megkérdezte tőle hogy mit enne!? tőlem soha nem kérdezte!:S mindig piszkál,soha nem jó neki semmi,amit én csinálok. diszlexiás vagyok,nehezen megy a matek,és azt mondta még az eredmény előtt,hogyha diszes vagyok,akkor intézetbe ad. na ez apa?
2010. márc. 3. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Édesanyáddal nem tudnád ezt megbeszélni?
2010. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő is hasonló,csak ígérget
2010. márc. 3. 18:16
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Ne gyötörd magad! Hosszú távon nem éri meg! Az én tesómat is mindig jobban ajnározták. Kösd le a figyelmed valamivel, ami érdekel! Olvass minél többet abban a témakörben, hogy azt mondhassák te értesz hozzá! Hamarabb fogsz munkát kapni, és megkeresheted a saját pénzed!

Zárj ki minden mást. Ha nem megy, addig mondogasd, hogy nem hat rád az apád, míg el nem hiszed. Egy idő után már nem fog zavarni!

24 vagyok, és én is ebben éltem!


Higgy magadban és menni fog!

Tudom, hogy mondani könnyebb, de hidd el te is vagy legalább ilyen kemény. Csak te alakítod magad, nem a körülmények!


És nagyon vigyázz magadra!


Üdv

2010. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj szegény. Na most nem akarom védeni a szüleidet, de nehéz megemészteni azt, hogy valakinek dis betegsége van (legyen ez dislexia, disgrafia vagy bármi), biztosan nem gondolta komolyan. Ha a matek megy csak nehezen, akkor nem discalcoliás vagy véletlenül? Na mindegy, lényegtelen, talán egy ideig próbáld elnézni nekik a véleményüket, hidd el idővel változni fog.
2010. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem egy o.társam küzd ezzel a betegséggel,és más bajom nincsen! szépen olvasok,jól táncolok,jó a hangom,nem vok csúnya,stb...csak többet kell tanulnom.de ez nem jó szülő,aki így fogaj fel,és nem tehetek róla,ez van!
2010. márc. 3. 18:27
 6/7 A kérdező kommentje:
fogja*
2010. márc. 3. 18:27
 7/7 A kérdező kommentje:
és nincsen anyagi problémánk,sőt...!
2010. márc. 3. 18:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!