Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kibújni ez alól?

Hogyan tudok kibújni ez alól?

Figyelt kérdés

22F vagyok, még nem volt barátnőm, de a szüleim, főleg édesapám folyton ezzel piszkál, célzásokat tesz stb. Szerencsére nem tart melegnek, mert egyszerűen látja, hogy magamnak való típus vagyok, kevés az önbizalmam is és tisztában vagyok magammal, úgyhogy nem is próbálkozok. Egyedül is jól érzem magam, és így legalább a sikertelen próbálkozások sem építik le az önbizalmam.

Hogy tudatosítsam ezt velük? Sokszor próbáltam rámutatni erre, de nem hiszem hogy tudatosul bennük. Már gondoltam arra is hogy felbérelek valakit hogy játssza el a barátnőmet, 1-2 havonta felhoznám, a hétköznapokban meg még többet sétálgatnék a városban és azt mondanám hogy vele vagyok, vagy náluk vagyok. 3 hónap után meg "szakítanánk", és akkor mindenki boldog lenne mert megpróbáltam, és egy ideig békén hagynának, mert rohadt nagyot csalódtam.

szerintetek jó ötlet? hol tudok ilyen lányt találni? (reális áron, és nem vmi dekoratív plázacica kell hanem egy átlagos lány!)


2010. márc. 2. 13:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%
Ez magában elég szánalmas. Félsz az emberektől és félsz hogy mit gondolnak rólad ha nem úgy élsz ahogy nekik tetszik. Ez elég szánalmas. Az ember társas lány, srhol sem fogsz előre jutni ha nincs senkid. Én nem szeretnék gyereket, csak férjet, de még rám is azt mondják hogy egyedül fogok megdögleni, akkor ehhez képest mi lesz veled?!?
2010. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
*lány helyett lény :D
2010. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%

ma 13:36-nak.

Igazad van.Én magamból indultam ki.Én sem járok sehová,főleg nem disco.ba.De nyaralni elmegyek egyedül is,mert a kikapcsolódás is jó,és ha ismerkedem az még jobb..

de én megértem a kérdezőt is.Egyszerűen ő is abba a típusba tartozik akiknek nem a disco,az állandó partner válogatás,és a majmolás a fő életcélja.Ha csak ezekre gondolunk akkor tényleg jobb egyedül...De szerencsére nem vagyunk egyformák..

2010. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
39%

Ha gondolod én is eljátszom a másodikat, aki szintén átver. A második után ne gyere ki a szobából vagy egy hétig, akkor biztos békén hagynak a nyaggatásukkal pár évre. :)


Nincs ezzel semmi baj, nekem is tele a tököm azzal, hogy anyámék nyaggatnak, hogy jaj vénlány leszek stb. tizenéves koromban folyton pasiztam, utána laktam is együtt pasival, most csak arra vágyok, hogy egyedül éljek, cicomázzam magam meg a lakást kizárólag csajosra, a saját ízlésemre, senkihez ne kellejen alkalmazkodnom, senki se hátráltasson semmiben, amit el akarok érni, utazhassak, nyaralhassak, bulizhassak ezt csináljak azt csináljak és egyáltalán, most magam akarom élvezni az életet.

2010. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
76%

Ha így érzed jól magad,akkor nem értem,mi a probléma!Elengeded a füled mellett a nyaggatást,bezárkózol a szobádba,vagy leköltözöl a pincébe,és örökre kizárod az életedből a szórakozás,bulizás,ismerkedés lehetőségét.

Csak aztán ne csodálkozz,ha 30 évesen anyukád összeomlik idegileg,mert még mindig ő mossa az alsógatyáidat,és adja a szádba ezüstkanállal a falatokat.


Ha nem lenne gondod,nem is írtál volna ide,és simán elengednéd a füled mellett a megjegyzéseket.Valahol mégiscsak bánt valami,de az nagyon.Talán,hogy nem vagy túl életre való.Aki ugyanis így érzi jól magát,az nem jön ide nyavalyogni,hanem éli világát.

2010. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

akkor itt az oldalon minden kérdező lelkibeteg szemetesláda?

attól hogy nincsenek barátaim és barátnőm, tudok magamra mosni, főzni, és még fürödni is tudok egyedül! nem értem miért zárja ki egymást a csajozás és az önfenntartás. megmagyaráznád?

2010. márc. 2. 20:42
 27/33 anonim ***** válasza:
70%
Persze, bántja valami és ezt le is írta: az hogy a szülei (főleg az édesapja) piszkálják emiatt.
2010. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
71%

Igen,csak aki így érzi jól magát a bőrében,azt ez nem zavarja,hanem visszavág valamivel,vagy elmegy a füle mellett.Bizonygatja,hogy ez neki így jó,közben meg kijelentette,hogy csak azért kerüli az ilyen dolgokat,hogy megóvja magát a csalódástól.Kissé ellentmondásos.

Egy álbarátnő meg a lehető leggyerekesebb húzás.Egyszerűbb lenne valóban próbálkozni,mint magunka zárkózni.A csalódás az élet része.Örökké nem bújhatunk el a saját kis világunkban.Tudom,mert volt egy időszakom,mikor antiszociálisan viselkedtem,vagy inkább csak kerestem önmagam.A befelé fordulással többet ártasz magadnak,mint használsz.Akkor már járhatóbb út megélni az Életet szépségeivel és kudarcaival együtt.

Egyébként az igazság néha fáj,de szabaddá tesz.

2010. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen logikus és megértem amit mondasz, ezért fel is pontoztalak, de én ugyanabban a helyzetben vagyok mint a kérdező csak lányban. Ezért gondoltam, hogy tudnék segíteni, mert ő nem próbálkozni szeretne, hanem csak a szülei piszkálását leállítani, de ezt már írta..

Szóval nem arról van szó

2010. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
63%

Szedj fel inkább egy csajt! Próbáltad egyáltaln valaha? Bocs, nem volt kedvem elolvasni a válaszokat. Az a fizetős dolog a végén nagyon poénos. Úgylátom ötleteid azok vannak, de én nem erre pazarolnám. Inkább azt találd ki, hogy hogy tudsz felszedni egy csajt.

Nesze, ha akarsz valami kézzelfoghatót:

[link]


Csak ne élj vissza vele! A csajok is emberek! Szóval élj a lehetőséggel, találd meg az igazit! Sok szerencsét!

2010. márc. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!