Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kibújni ez alól?

Hogyan tudok kibújni ez alól?

Figyelt kérdés

22F vagyok, még nem volt barátnőm, de a szüleim, főleg édesapám folyton ezzel piszkál, célzásokat tesz stb. Szerencsére nem tart melegnek, mert egyszerűen látja, hogy magamnak való típus vagyok, kevés az önbizalmam is és tisztában vagyok magammal, úgyhogy nem is próbálkozok. Egyedül is jól érzem magam, és így legalább a sikertelen próbálkozások sem építik le az önbizalmam.

Hogy tudatosítsam ezt velük? Sokszor próbáltam rámutatni erre, de nem hiszem hogy tudatosul bennük. Már gondoltam arra is hogy felbérelek valakit hogy játssza el a barátnőmet, 1-2 havonta felhoznám, a hétköznapokban meg még többet sétálgatnék a városban és azt mondanám hogy vele vagyok, vagy náluk vagyok. 3 hónap után meg "szakítanánk", és akkor mindenki boldog lenne mert megpróbáltam, és egy ideig békén hagynának, mert rohadt nagyot csalódtam.

szerintetek jó ötlet? hol tudok ilyen lányt találni? (reális áron, és nem vmi dekoratív plázacica kell hanem egy átlagos lány!)


2010. márc. 2. 13:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%

: ma 13:14..

Olvasd amit írt."magamnak való típus vagyok, "

Miért nem lehet elhinni,hogy nincsenek barátai,és a magányt jobban elviseli?Valószín,hogy akkor se menne disco-ba ha fizetnének neki..

Nekem sincsenek barátaim,sőt haverjaim se nagyon nő létemre.Én sem járok disco-ba,sőt egyedül nem is olyan jó bárhová is elmenni..Szóval tökéletesen megértem,hogy mit akar a kérdező.Bár nem tudom,hogy van-e olyan lány aki hajlandó lenne akár pénzért is néha-néha megjelenni,és eljátszani,hogy együtt jártok.De meg lehet próbálni.De az igazság az,hogyha már egy lánnyal összeismerkedsz,és elmondod mit akarsz,már randira is hívtad..

De miért nem mész el nyaralni valahová?Köztudott,hogy a nyaralásokon könnyebben,és bátrabban ismerkedünk egymással.Fizess be egy buszos nyaralásra,vagy akárhová,és hátha szerencséd lesz.Ha mégsem az se baj,legalább pihentél egyet..

2010. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%

ma 13:32


Ha egyedül nem megy diszkóba, majd egy egyhetes nyaralásra el fog menni, ugye?

O.O

2010. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
57%
én eljátszom :) írj privit.
2010. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

13:42: majd ha aktuális lesz írok, örülnék ha el tudnák fogadni, hogy én ilyen antiszociális vagyok...

ha nagyon nem megy, akkor marad a B terv

2010. márc. 2. 13:47
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Szabi? XD
2010. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
52%
ok, ez sztem nem gond, sokan csinálják ezt pl idősebbek, akiknek egyszerűen nincs idejük a sok munka mellett bnőre.. de nem akarnak megjelenni egy rendezvényen egyedül, ismerősök előtt
2010. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
Ha 30 évesen írnál, azt mondanám, hogy ciki; de 22 évesen? Én nő vagyok, de 22 évesen senkim nem volt a macskámon kívül:) Lehet azért, mert enyhén, de antiszociális voltam. Meg nem éreztem igényét, hogy mindenáron bepasizzak. Ilyen típus voltam, későnérő. 25 éves koromban kezdetek el egyátalán érdekelni a férfiak. Az önbizalom egy fontos dolog, de tudnod kell, a lányoknak relatíve ki milyen "jó" pasi. Van olyan lány, aki egy fiú humorába szeret bele, vagy a kedvességébe. Nyugodtan nézegesd a lányokat, nem kell erőltetni , meg mű-barátnőd fogadni, de legyél résen mindig és ha flörtölni akar veled egy csaj stleg, ne bújj el előle! Tapasztalatokat muszáj lesz szerezned párkapcsolatban, meg is írom miért. Rengeteg típusú lány van, és van aki a "naív" ,jól átverhető férfiakat gyűjti, akiknek fogalma sincs még arról mi az "igazi" párkapcsolat. Több után neked sem lesz mindegy pár dolog!:)
2010. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Szabi, szabit meg nem tudok kivenni, mert nem dolgozok, hanem tanulok.
2010. márc. 2. 14:04
 19/33 A kérdező kommentje:

14:03: félreértés ne essék: Nem azért akarok "barátnőt" bérelni, hogy legyen valakim, hanem hogy elcsitítsam a szüleimet!!! Nem akarom ennek keretén belül megcsókolni, letapizni, megfogni a kezét, csak egy egyszerű villámlátogatást akarok, hogy lássák, hogy van. és kész...

Azért annyira nem vagyok szánalmas hogyha barátnőt szeretnék, akkor bérelek magamnak...

2010. márc. 2. 14:07
 20/33 A kérdező kommentje:

"Rengeteg típusú lány van, és van aki a "naív" ,jól átverhető férfiakat gyűjti, akiknek fogalma sincs még arról mi az "igazi" párkapcsolat. Több után neked sem lesz mindegy pár dolog!:)"

és hogy kiegészítsem magam, ezért nem is szeretnék párkapcsolatot. Egyrészt ahogy már írtam egyedül is tök jól elvagyok, másfelől nem lenne kedvem próbálgatni, meg átveretni magam.

És ami még fontos, olyan aranyos vagy helyesem vagy humoros sem vagyok, hogy csak úgy tudnék barátnőt szerezni! Ezt már csak azoknak írtam akik nem hiszik el hogy van olyan akit nem érdekelnek a kapcsolatok, és erre akarnak rábeszélni!

2010. márc. 2. 14:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!