Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kibújni ez alól?

Hogyan tudok kibújni ez alól?

Figyelt kérdés

22F vagyok, még nem volt barátnőm, de a szüleim, főleg édesapám folyton ezzel piszkál, célzásokat tesz stb. Szerencsére nem tart melegnek, mert egyszerűen látja, hogy magamnak való típus vagyok, kevés az önbizalmam is és tisztában vagyok magammal, úgyhogy nem is próbálkozok. Egyedül is jól érzem magam, és így legalább a sikertelen próbálkozások sem építik le az önbizalmam.

Hogy tudatosítsam ezt velük? Sokszor próbáltam rámutatni erre, de nem hiszem hogy tudatosul bennük. Már gondoltam arra is hogy felbérelek valakit hogy játssza el a barátnőmet, 1-2 havonta felhoznám, a hétköznapokban meg még többet sétálgatnék a városban és azt mondanám hogy vele vagyok, vagy náluk vagyok. 3 hónap után meg "szakítanánk", és akkor mindenki boldog lenne mert megpróbáltam, és egy ideig békén hagynának, mert rohadt nagyot csalódtam.

szerintetek jó ötlet? hol tudok ilyen lányt találni? (reális áron, és nem vmi dekoratív plázacica kell hanem egy átlagos lány!)


2010. márc. 2. 13:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Bocs, de te nem vagy normális...
2010. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Barátaid sincsenek?
2010. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Valami haverlány biztos vállalná!
2010. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen felfogással még pénzért se lesz senki a barátnőd...

Nőj fel...

2010. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Édesem talán ismerkedni kéne nem ???

Nem igy felfogni! Haverok vannak ha igen akkor menj el egy discooba táncolj érezd jól magad ismerkedj szemezz menj oda hivj meg valkait egy italra probálkozz!! De azért ne már hogy bérelj egy csajt ... áhh :D Viccnek is rossz

2010. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mielőbb olvasd el Csernus A férfi című könyvét! Nemcsak ezt a két problémát fogod tudni önállóan megoldani, hanem még nagyon sokat! Nekem nagyon sokat segített, igaz, nagy munka, de megéri!
2010. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom elképzelni, hogy valahol legbelül nem vágysz egy társra. Jó nagy adag gátlásosság van benned. Miért értékeled ennyire alul magadat? Lazíts, járj társaságba, beszélgess, ismerkedj a többiekkel és előbb-utóbb belebotlasz egy kedves lányba. Akkor pedig már nem is kell majd ilyen marhaságokon törnöd a fejedet.
2010. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

"Szerencsére nem tart melegnek, mert egyszerűen látja, hogy magamnak való típus vagyok, kevés az önbizalmam is és tisztában vagyok magammal, úgyhogy nem is próbálkozok. Egyedül is jól érzem magam, és így legalább a sikertelen próbálkozások sem építik le az önbizalmam.

Hogy tudatosítsam ezt velük?" Ez ellentmondás.

2010. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is ismerkedned kéne. Nem azt mondom, hogy startolj rá a témára, és keríts magadnak egy barátnőt I.R.L., de ki tudja, lehet, hogy találnál valakit, akit nem csak "felbérelni" szeretnél. Nem?

Próbálj meg nyitni az ellenkező neműek felé. Így a szüleidnek sem kellene "bizonyítanod", maguktól is látnák, hogy nincs veled semmi baj. :)

Ennyit tudtam segíteni.

Ja, és a kérdésedben említett átlagos lányt bárhol találhatsz, de nem muszáj amerikai filmeset játszanod. ;)

23L

2010. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Neked szakemberre van szükséged, nem pénzen vett barátnő-imitátorra!


Nekem ugyan mindegy, mert nem fáj sehol, ha így maradsz; de neked nagyon nem.


"Egyedül is jól érzem magam, és így legalább a sikertelen próbálkozások sem építik le az önbizalmam." - ebben a mondatodban olyan mélységek vannak, hogy megszédültem. Azért érzed magad "jól" így, mert rettegsz az elutasítástól. Ezt kevesen neveznénk úgy, hogy "jól vagyok". Én például úgy nevezném, hogy "rosszul vagyok". Azt értem, hogy te miért nevezed úgy, hogy "jól". Mert ha másképp neveznéd, máris szembe kellene nézni egy problémával, amivel most nem akarsz. Van egy rossz hírem. Ezen a módon nem lehet elkerülni a lelki problémák megoldását, maximum halogatni lehet. Azért nem, mert ezek az állapotok sűrűn vezetnek el a lelki eredetű, de testi tünetekkel járó (pszichoszomatikus) betegségek kialakulásához. Nem dönthetek helyetted, csak információt adtam.

2010. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!