Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden feleség ilyen?

Minden feleség ilyen?

Figyelt kérdés
Nehezen jövünk ki a fizetésünkből, hónapról hónapra élűnk. Feleségem mégis szinte hetente vesz magának ezt-azt, amit én nem is bánok, de mindig mikor a pénzről beszélünk rajtam akar spórolni, pedig én aztán tényleg semmit nem költök, csak is arra amire a családnak szüksége van. Ha szóba jön az ő köktekezése akkor persze fel van háborodva. Nem értsétek félre, nem nyomorgunk, dolgozunk rendesen, hónap végén mégis szűkösen vagyunk mindig.

2015. jún. 25. 12:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem közös kassza - külön kassza kérdés. Egyszerűen nagyon gyengén kerestek, pláne ha még gyerekek is vannak.
2015. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem, de attól, hogy te ruhát nem veszel magadnak, még nem biztos , hogy meg tudod fogni a pénzt.

Érdemes előre borítékolni, eltervezni, mire mennyi jut. Rezsi, benzin, bérlet, tisztítószer, ruha, kaja, tartalék. És minden csak a saját borítékjából finanszírozható. Ha nem elég, akkor a jövő havit is hozzá teszem és csak akkor veszem meg.

Huszon éve vagyok feleség, nálunk nekem ment jobban a odafigyelés ilyesmire.

ui. műszaki cikk javítása? ha nem létkérdés jegelhető, és igen lehet hogy drágább a pár ruhadarabnál(de lehet, hogy nem) Férjemre a nagybevásárlást nem lehetett pl. rábízni, amikor nagyon számolgatós évünk volt. Imádta a gyerkőcöket kényeztetni, és alaposan túllépte a listát. Ezért jó mindent felírni, a tervet és a kiadást is.

2015. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%
En jol keresek, de nem is megyek ferjhez. Soha kozos kasszan nem leszek. N
2015. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!