Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden feleség többszörösét...

Minden feleség többszörösét keresi mint a férje?

Figyelt kérdés
Engem megszólnak, mert az anyósnál lakom. Az anyagi helyzetem ezt teszi lehetővé. De olyan érdekesnek találom, hogy szinte minden feleség saját bevallása szerint sokkal többet, esetenként többszörösét keresi mint a férje. Akkor nektek mi problémátok lehet?

2015. máj. 9. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

"Akkor nektek mi problémátok lehet?"


Mármint a pénzen kívül?

2015. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Én pl. nem keresem többszörösét, de 70 ezerrel mégiscsak többet...Ha megnyugtat, vannak problémáim, sajnos ennél nagyobbak...
2015. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem a kérdést. A problémák nem csak a pénzből adódnak.

Én speciel kétszer annyit keresek mint a vőlegényem, de vannak az anyagiakon kívül más problémák is. Vagy mit szeretnél most ezzel mondani? 24/N

2015. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Én meg gyesen vagyok, úgyhogy a férjem többet keres. :) (És mindig is többet keresett, meg többet is fog.)
2015. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én már régóta olvasgattam ezt az oldalt. Megállapítottam, hogy az átlag 2-3 diplomával rendelkezik, legalább 3 nyelven beszél és egymilliót keres nettóban. Akkor miért szorulnak másra? Ha én rendelkeznék ezekkel a tulajdonságokkal, senki és semmi nem érdekelne. Nem panaszkodnék itt semmiségek kapcsán.
2015. máj. 9. 12:33
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk volt,.hogy a férjem keresett többet, most éppen én. Az ő gyede 96 ezer Ft, az én fizetésem 200 ezer Ft, de nemsokára gyesen lesz, akkor hétszerese lesz a fizetésem. Ettől függetlenül vannak problémáink, pl hogy a fiunk veséje beteg, hogy közel két hónapig menstrualtam, nem találták az okát, megműtöttek, ahol a bódítószerre túlérzékeny voltam, így majdnem leállt a légzésem, azóta rémálmok gyötörnek, de gond az is, hogy a munkám nagyon megterhelő szellemileg, hogy a férjemet ok nélkül megfenyítették a munkahelyén, mert nem tetszett nekik, hogy eljön gyedre és még hosszan sorolhatnám.
2015. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Linkelj már be néhány ilyen kérdést, kérlek.


Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, mert azzal kell megküzdenie, nem a máséval.

Problémát pedig nemcsak pénzgondok jelenthetnek.

Ennyire egyszerű ez...

2015. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Ne legyél ennyire anyagias. A pénz pont a legkisebb a lehetséges problémák között, hiszen azon a legegyszerűbb változtatni. De attól még, hogy valakinek van esetleg pénze, a betegségek, balesetek, rosszindulat ugyanúgy érik őt is.

Egyébként nálunk én keresek kevesebbet. De ez csak idő kérdése, hogy változzon, mert ha minden jól megy, nemsokára megkapom a diplomám, onnantól remélhetőleg már emelkedni fog. Csak hogy egy ellenpéldát is láss.

2015. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Szóval, kérdező, ha lenne pénzed nem lennél a férjeddel mert nem lenne már szükséged rá?
2015. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, nem minden a pénz. Nem csak anyagi problémák léteznek.

Ha jól keresnél lepattannál a férjed mellől, mert akkor már nem vagy "rászorulva" (hogy téged idézzelek)?


Ja, hogy erre is reagáljak: nekem 1 diplomám van, nem 3, 1 nyelvet beszélek jól, nem 3-at. És igen, többet keresek, mint a párom, pedig ő is diplomás.

2015. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!