Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan férj,...

Szerintetek van olyan férj, feleség, akiknek jó a kapcsolatuk, de ennek ellenére, megengedik egymásnak, hogy héba hóba mással szexeljenek, hogy ne unják meg egymást?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
A kettő kizárja egymást. Ilyesmi csak langyos vagy érdekkapcsolatban képzelhető el.
2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem vannak ilyenek!

ezt hívják nyitott kapcsolatnak.

Én elfogadom ha valakik így élnek,de nekem nem férne bele.

2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

ezt hívják nyitott kapcsolatnak


de ez kényes dolog

ált az egyik fél csak a másik kedvéért egyezik bele

kellenek szabályok

pl diszkréció, nem beszéltek egymás előtt a szexekről

nem hasonlítod össze a párod az alkalmi partnerrel

stb.....


de ha szereted a másikat akkor nem unod meg

ha már unod akkor nem szereted !

2015. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Vannak,de nagyon kiábrándító érzés lehet.
2015. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre a célra vannak a swinger klubok.
2015. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jó a kapcsolatuk nem egyenlo azzal, hogy szeretik egymast(szerelemmel) es hogy van testi vonzalom koztuk.

Szoval szerintem vannak ilyen parok. Szvingerek, igy hivjak oket ha jol tudom.

2015. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Vannak olyan párok akiknél.ez belefér de az a kapcsólat már valamilyen színten megromlot,vagy csak hagyták ellaposódni.Nálam ez nem férne bele hogy osztozkodjam azon a személyen olyan módon mit az említettekben.
2015. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
64%

mi szoktunk másokkal is


hozzáteszem, mások is szoktak másokkal is, csak titokban, mi megy nyíltan

2015. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a szerelem, szex kategóriában Dowd nevű felhasználó például mindig nagy hangon meséli, hogy ő évek óta nyitott kapcsolatban van a feleségével (valami tizenpár éve vannak együtt), így is nagyon szeretik egymást, és jól működik és mittudomén. ha érdekel a téma, írj üzenetet neki, tuti szívesen válaszol elég készséges szokott lenni.


nem vonom kétségbe, hogy ez működhet- ha mindkét félnek ugyanolyan a felfogása a dologról, tökéletesen szét tudja választani a szexet és az érzelmet, valamint ha alapból úgy áll hozzá, hogy ez még mindig jobb, mintha a háta mögött csinálná, aztán végül lelépne a titkárnővel. valóban jobb, de én személy szerint nem tudnám csinálni. naivabb és féltékenyebb fajta vagyok annál, esetemben ez valóban csak akkor működhetne (rövid ideig), ha már vége a kapcsolatnak, csak még kell a felismerés is hozzá, meg az erő, hogy véget vessek neki. máskülönben.. máskülönben eszembe se jutna. meg számomra az is fura, hogy párok x idő után megunják egymást. szerintem hozzászokni lehet, de ha már unod, ott már nincs szerelem, max ragaszkodás, ami nem biztos, hogy a boldog párkapcsolat receptje.

2015. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez van (kivétel a terhességem volt, úgy egyenlőtlen küzdelem lett volna :)). De 8 év alatt talán 2-3 alkalommal éltünk a lehetőséggel.

Valószínűleg férfiasabb a mentalitásom, én teljes mértékben szét tudom választani a szexet az érzelmektől.

2015. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!