Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden feleség többszörösét...

Minden feleség többszörösét keresi mint a férje?

Figyelt kérdés
Engem megszólnak, mert az anyósnál lakom. Az anyagi helyzetem ezt teszi lehetővé. De olyan érdekesnek találom, hogy szinte minden feleség saját bevallása szerint sokkal többet, esetenként többszörösét keresi mint a férje. Akkor nektek mi problémátok lehet?

2015. máj. 9. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Mindig jóval többet kerestem, mint a férjem.


1 diplomám és 1 nyelvvizsgám van.


Ettől függetlenül volt/van számos problémám, amiket nem kívánok ideírni.


Megoldom magam, és nem a gyakorin fújom ki az irigységemet és a frusztrációmat, mint te, kedves kérdező.

2015. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen léteznek egyéb problémák is. De akinek az a legnagyobb gondja a házasságában, hogy 1200 forintos, vagy 1500 forintos tápot vegyen a kutyájának, akkor ott azért olyan nagy bajok nincsenek. PL:! Igaz?
2015. máj. 9. 13:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy nagyon nehéz boldogan élni, ha pár száz Forintot is be kell osztani, volt ilyen időszakom is, de ezen lehet változtatni akarással. Van ennél sokkal rosszabb is, pl. véglegesen megromlott kapcsolat, súlyos betegség... Ezekben is volt részem.


Mindenkinek van lehetősége. Ha úgy érzed, hogy mocsárban vagy, akkor tovább kell lépni. De meggondoltan.

2015. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
1 diplomával, 2 nyelvvel keresek többet kb 70 ezer forinttal mint a férjem...de vannak problémáink a pénzen kívül is...például az, hogy súlyos depresszióm van, amit jelenleg gyógyszerekkel és terápiával kordában tudnak tartani...de van más gondunk is...a barátnőmék nagyon gazdagok, de nem lehet saját gyerekük szervi gondok miatt..elég nagy gond ez nekik..szóval nem a pénz a legnagyobb gond...szóval ne irigykedj másokra, kezdj magaddal valamit
2015. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért zavar ez ennyire? örülj neki, hogy a feleségek ma már nem háztartásban robotoló rabszolgák, hanem ugyanolyan jogaik vannak, mint a férfiaknak, sőt, ugyanolyan teljesítményre képesek:) Amúgy sok jól kereső ember van, ebben sincs semmi meglepő.
2015. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"De akinek az a legnagyobb gondja a házasságában, hogy 1200 forintos, vagy 1500 forintos tápot vegyen a kutyájának, akkor ott azért olyan nagy bajok nincsenek."


Ahol az a 300 Ft számít, ott azért vannak gondok.

2015. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

" Megállapítottam, hogy az átlag 2-3 diplomával rendelkezik, legalább 3 nyelven beszél és egymilliót keres nettóban. "


Hát itt valamit nagyon benéztél, nagyon nem ez az átlag.

2015. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!