Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden feleség ilyen?

Minden feleség ilyen?

Figyelt kérdés
Nehezen jövünk ki a fizetésünkből, hónapról hónapra élűnk. Feleségem mégis szinte hetente vesz magának ezt-azt, amit én nem is bánok, de mindig mikor a pénzről beszélünk rajtam akar spórolni, pedig én aztán tényleg semmit nem költök, csak is arra amire a családnak szüksége van. Ha szóba jön az ő köktekezése akkor persze fel van háborodva. Nem értsétek félre, nem nyomorgunk, dolgozunk rendesen, hónap végén mégis szűkösen vagyunk mindig.

2015. jún. 25. 12:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne ilyen minden feleség?


Én pl. feleség vagyok, de eszembe nem jutna túlköltekezni.

2015. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak a te feleséged.

Nem, csak a te feleséged.

2015. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Most majd jönnek a hímsoviniszták és szexisták, és bizton állítják, hogy ez bizony minden nőre (feleségre) igaz, holott ez egy nemtől függő tulajdonság, ami az elégtelen pénzügyi kultúrára vezethető vissza.


Van, aki tud bánni a pénzzel, másnak pedig bármekkora nagy is a keret, kicsúszik a kezéből...


A feleséged az utóbbi kategória, plusz még önző is.

Nem egy ilyet ismerek pasiban is, ahol évek szenvedése után emiatt lett vége a házasságnak.

2015. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Mégis mit takar az "ezt-azt"?

Nem mindegy, hogy tampont, sampont, új harisnyát a kiszakadt helyett, egy fagyit vagy a huszadik pár ugyanolyan fekete cipőt.

Ha nem jöttök ki, át kell szervezni a költségvetést, sokan esnek abba a hibába, hogy hónap elején kicsit elengedik magukat, a végére pedig ott állnak pénz nélkül.


És nem, nem minden feleség ilyen.

2015. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

együttéléskor nm derült ki?

ha nem juttok dűlőre akkor lehettek külön kasszán

2015. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
en is feleseg vagyok , de majdnem nem koltekezunk semmit , mindig kifizetunk minden szamlat ,es tovabb beosszuk ami marad ! nem koltekezunk sokat csak amire szukseg van , meg megbeszeljuk egyik honapban en veszek valamit magamnak , masik honapban o vesz
2015. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
6 -os vagyok . hany evesek vagytok ?
2015. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Például?
2015. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2015. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

én is ilyen lettem . dolgoztunk mit a hülyék 3év alatt egyetlen ruhát nem tudtam magamnak venni,de pl a férjem nem ette meg a maradék kaját -dobhattam a kukába,a legnagyobb pazarlás szerintem ... ,minden este üditöket ,csipszeket ,csokikat hozott nasinak...stb stb

elegem lett ,ugy gondoltam akkor én is megengedthetek magamnak pár dolgot ,ha nyomorgunk ,de ilyenekre mégis van pénzünk.

ugyhogy nem mindegy ,hogy ilyen is volt vagy csak ilyen lett :)

2015. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!