Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva, tanácsot szeretnék kérni. Párommal 6 éve vagyunk együtt, sajnos az utóbbi időben sokat veszekedtünk. Hajtott az előléptetésre, gyereket szerettünk volna de nem jött össze. Végül kinevezték, az új iroda vezetője lett Londonban és megbeszéltük, vagyis inkább csak ő beszélt és én hallgattam, hogy nem is baj, hogy nem jött még a baba. Várjunk még és ha kiköltöztünk, majd ott felkeresünk egy orvost. Nekem nagyon rosszul eset, és már akkor azon kezdtem el gondolkozni, hogy érdemes e mindent feladom és vele mennem. A költözés előtt elmentem gyógyszert feliratai és a vizsgálat során kiderült, hogy 4 hetes terhes vagyok. Elmondtam neki, de nem nagyon őrült, félt hogy a tervei(nkkkel) mi lesz. Össze vesztünk, haza mentem a szüleihez majd azt hazudtam neki, hogy a sok stressz miatt elment a baba. Őt meggyőztem, hogy menjen ki (nem akart elhagyni) és ha jobban leszek majd utána megyek. Akkor ugy gondoltam, hogy jó lesz nekem egyedül a gyerekkel és elég ha a szüleim támogatnak, rá már nem lesz szükségem. De most 3 hónapos terhes vagyok, és ugy érzem mintha ki tisztult volna a fejem.

Mindennap beszélünk, és már nem tudok mit kitalálni ami miatt nem mehetnék utána.

Egy nagyon fontos dologban hazudtam neki, szégyellem is magam és nem tudok ellé állni és a szemébe mondani, mit tettem. Tudom hogy (még) szeret és én is szeretem. De lehet hogy ha kiderül hogy hazudtam akkor elhagy, meg gyűlöl. A szüleim azt mondjak, ne menjek. A barátnőm azt, hogy próbáljam meg. Én minden percben mást gondolok.


2015. jún. 3. 11:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
azért megáll az eszem,hogy mindig a hülyék vagy egoisták járnak jól, aki meg tisztességes az pofára esik....
2015. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.

Hogy döntöttél?:) Én azért drukkolok, hogy végül boldogok legyetek, de saját példámból kiindulva én a külföld mellett döntenék.

2015. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!