Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Menni/maradni?

Ti mit tennétek? Menni/maradni?

Figyelt kérdés

Fősulis vagyok,most fejeztem be az első évet.Igazság szerint nem szeretem a szakomat,nem nekem való.Nem is ezt szerettem volna szívem szerint.Másik városban szeretnék élni/tanulni.De..ez anyagilag elég sok lenne(főleg ahhoz képest,hogy jelenleg a helyi fősulira járok,itthon élek,nem nagyon kell semmire pénz nekem,olyan túl sokba nem kerülök anyuméknak,gondolok például bérletre vagy stb..,ruhákat se nagyon veszünk újat,egyedül hétvégén szoktam kapni 1-1500ft-ot.)

Így viszont sokba kerülnék és nem állunk valami jól anyagilag.Persze szeretnék dolgozni az új suli mellett is,de valamennyire kéne,hogy segítsenek anyumék.Ő azt szeretné ha mennék,mert kb ez a nagy vágyam,elmenni innen.De közben meg zavar,hogy sokba kerülnék nekik és így sem állunk túl jól.:/

Mit tennétek?


2012. aug. 9. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék a Te helyedben, igaza van Anyukádnak, aki csak a legjobbat akarja Neked, küld azért, hogy boldogulj és nem szabadulni akar Tőled hidd el! Lehet, hogy még azt is meg tudnád oldani, hogy elmész dolgozni, magad fedezed a fizudból a kiadásaidat sőt, még lehet, hogy Őket is tudnád támogatni. Sok szerencsét kívánok Neked, okosan dönts! :)
2012. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te gyerek vagy vagy felnőtt?

Gyerekként kérdezel és gyerekként viselkedsz.

Most csak parkolópályán vagy? Akarsz valamit igazán? Vagy mindenben ilyen bizonytalan vagy?

Mert ha ilyen bizonytalan vagy, akkor nem menj máshova, de erre a sulira se járj, maradj otthon naphosszat és törölgesd a port...

2012. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pótfelvételezni akarsz, vagy mit tanulnál? Pótfelvételin csak fizetősre jelentkezhetsz ami még megdobja a költségeket.
2012. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 20:42

Nem,csak éppen van olyan,hogy 100ftunk nincs itthon.Kölcsönpénzekből élünk..Amit vagy kapunk,vagy nem..Engem meg zavar az,hogy abból a kevés pénzből rám igen csak sokat kéne költeniük....és fogalmam sincs,hogy hogy,miből,mivel mint írtam,van olyan,hogy 100ft-unk nincs itthon.Aztán délután kettőkor még rohangálnak innen-onnan kölcsönkérni,hogy legyen mit enni.

2012. aug. 9. 20:50
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 20:41

Köszönöm.:)

Akkor lennék a legboldogabb,ha tudnám őket támogatni.Nem fordítva.:S Tudom,hogy nem szabadulni akar.Csak így..ahogy leírtam előbb a helyzetet,engem ez zavar.

2012. aug. 9. 20:53
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 20:42

Még annyit,hogy nem,nem vagyok bizonytalan az élet más területén.:) Itt sem gondolkodnék egy percet sem,ha tudnám,hogy anyagilag is minden menni fog.

2012. aug. 9. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
kövesd az álmaidat, tanulj sokat és vállalj diákmunkát. sajnos a nagy bulizásoktól el kell búcsúznod...
2012. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!