Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva, tanácsot szeretnék kérni. Párommal 6 éve vagyunk együtt, sajnos az utóbbi időben sokat veszekedtünk. Hajtott az előléptetésre, gyereket szerettünk volna de nem jött össze. Végül kinevezték, az új iroda vezetője lett Londonban és megbeszéltük, vagyis inkább csak ő beszélt és én hallgattam, hogy nem is baj, hogy nem jött még a baba. Várjunk még és ha kiköltöztünk, majd ott felkeresünk egy orvost. Nekem nagyon rosszul eset, és már akkor azon kezdtem el gondolkozni, hogy érdemes e mindent feladom és vele mennem. A költözés előtt elmentem gyógyszert feliratai és a vizsgálat során kiderült, hogy 4 hetes terhes vagyok. Elmondtam neki, de nem nagyon őrült, félt hogy a tervei(nkkkel) mi lesz. Össze vesztünk, haza mentem a szüleihez majd azt hazudtam neki, hogy a sok stressz miatt elment a baba. Őt meggyőztem, hogy menjen ki (nem akart elhagyni) és ha jobban leszek majd utána megyek. Akkor ugy gondoltam, hogy jó lesz nekem egyedül a gyerekkel és elég ha a szüleim támogatnak, rá már nem lesz szükségem. De most 3 hónapos terhes vagyok, és ugy érzem mintha ki tisztult volna a fejem.

Mindennap beszélünk, és már nem tudok mit kitalálni ami miatt nem mehetnék utána.

Egy nagyon fontos dologban hazudtam neki, szégyellem is magam és nem tudok ellé állni és a szemébe mondani, mit tettem. Tudom hogy (még) szeret és én is szeretem. De lehet hogy ha kiderül hogy hazudtam akkor elhagy, meg gyűlöl. A szüleim azt mondjak, ne menjek. A barátnőm azt, hogy próbáljam meg. Én minden percben mást gondolok.


2015. jún. 3. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Először is itt nincs jövőd. Más örülne egy londoni lehetőségnek. Nem fog otthagyni, ha megmondod, hogy azért hazudtál, hogy nyugodt szívvel megvalósítsa önmagát. Nem kell egyedül nevelned a gyereket menj utána, majd minden kialakul.
2015. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Hogy lehetsz ennyire hülye!?!??!


Elöször összevissza hazudsz, utána meg nyafogsz!

2015. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagy adag őszinteség. Szar lesz. És igen, haragudni fog. Ráadásul minden joga megvan hozzá.

Szerintem mondd el neki, hogy mi vezetett erre a döntésre, és nagyon-nagyon sajnáld.

Aztán ha már mindketten megnyugodtatok, at tudjátok beszélni.

Sok sikert! Remélem megoldjátok.

2015. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ez sokban függ attól, hogy pl hogy reagált arra hogy elment a baba?

De szerintem mindenképp beszélj vele. Azért elég tapló volt amikor előadta hogy nem örül a gyereknek , mert előtte még akarta és ez nem egy távirányítós autó hogy meggondoltam magam, nekem inkább mégse kell.

Elég szörnyű hogy azon szurkol hogy ne jöjjön össze, miközben téged azzal áltat hogy akarja.

Mond el neki és az alapján ahogy reagál talán könnyebb lesz dönteni.

2015. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
akarta, de aztán jött egy jó lehetőség, amibe viszont nem illett bele a gyerek vállalás. És őszintén mire jó egy olyan családba szülni ahol csak az egyik fél akarta a gyereket, hol jó ez a gyereknek? komolyan az ilyen nőket nehéz megérteni, de mindenképp önző dolog egy csonka családot kényszeríteni a kölyökre
2015. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hú, kérdező, ez jó nagy hülyeség volt. Szerintem vállald fel a dolgot, sokat nem tudsz tenni. Elmondod, hogy hazudtál, aztán meglátjátok. Lehet hogy neked nem lesz rá szükséged, de a párodnak joga van tudni, hogy apa lesz és a gyereknek is joga van az apjához, ha ti nem is maradtok együtt akkor is. Ha ezek után nem kellesz neki se te se a baba, akkor úgy se marad más csak a szüleid.
2015. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondta, hogy talán jobb is így. Mikor kiment, bocsánatot kért és azt mondta nem tudta mit beszél.
2015. jún. 3. 11:35
 8/22 anonim ***** válasza:
pedig logikusan tényleg jobb is így, van fogalmad egy szimpla pár milyen nehezen talál jó szállást londonban? és akkor a te ügyed is kacifántosabb lenne hisz akkor csak ő dolgozna és ugye ez nagyon bizonytalan,plusz lényegében semmit nem kapna a baba(ha jól emlékszem:S),szóval pont rosszkor jött,de akkor is illett volna megmondani neki és csak akkor bevállalni ha ő is akarja.Mert őszintén én úgy képzelem el a gyerekvárást hogy ott van a férjem is,partner nélkül bele se kezdenék mert az nem az igazi
2015. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
és nem kitisztult a fejed, hanem most tudatosult benned hogy nincs visszaút...
2015. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A lakást a cég fizeti, és anyagi gondjaink sem lennének. Én inkább attól félek, hogy nem értené meg mit és miért tettem/mondtam. Nagyon haragudttam rá, és azt gondoltam, hogy soha többé nem akarom látni. Az egyik kedves válaszolonak üzenem, hogy nem a párom akarata ellenére estem teherbe! Miután elmondta, hogy várna még nem védekeztünk hisz több mint egy éve próbálkoztunk nem gondoltunk arra, hogy épp most sikerülhet. Az orvoshoz is azért mentem, hogy gyógyszert írassak fel!
2015. jún. 3. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!