Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Legyen vége?

Mit kéne tennem? Legyen vége?

Figyelt kérdés

Ma nagyon durván összevesztem a párommal, a pénzen. Hogy nekem milyen sok van, ő meg szegény. És, hogy én felvágok ezzel a dologgal, mert tegnap este mikor jött a banktól sms, megmondtam neki, hogy mennyi van a kártyámon. De én spórolok, mert szeretnék nyelvizsgázni és bármikor jöhet egy váratlan kiadás, tehát azért van x összegem. Folyton a fejemhez vágja, hogy én ezt megtehetem,azt megtehetem. Sosem éreztettem vele azt, hogy több lennék, ha kapok vmit anyuéktól félek neki megmondani, félek a reakciótól.

Azt is mondta, hogy csak azért írtam alá 1éves hűségnyilatkozatot a telefonszol.-val mert tudom, hogy 2évig úgyse leszünk 1ütt. Szóval ma oda fajult a dolog, hogy hozzám vágta a karikagyűrűjét (még nem vagyunk házasok) és közölte, hogy 9.-ig bírjam ki vele. Én meg válaszoltam, hogy dehogy bírom, húzzon a fenébe. Hazakísért (vonattal kell utaznom), végig zenét hallgatott és dugdosta a szerelmes számokat a fülembe és a gyűrűmet berakta a táskámba. Mikor le kellett szállnom átölelt és azt mondta szeret.

Most felhívtam, nem veszi fel. Hívtam vagy 20*, végül írtam neki egy sms-t, hogy hívtam sokszor, meguntam. Mire ő visszaírta, hogy "én is téged...akkor mi a baj?" Hát az, hogy nem tudok rajta kiigazodni. Szeretem, de ez már borzalom, amit művel.

Mit tennétek a helyemben?


2010. febr. 26. 20:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Lehet. De erről nem én tehetek, nem kértem a szüleimet, hogy dolgozzanak látástól vakulásig. Sőőőt... szerintem pont ez az amiért engem nem éri meg hibáztatni
2010. febr. 27. 11:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Én értem, és igazad van. De ezt egy pasinak nagyon nehéz elfogadni. Nem akarom őt védeni, mert illene felfognia, hogy a 21. században már nem működik az hogy a férj dolgozik a feleség meg otthon neveli az 5 gyereket modell. Nálunk fordítva van, a barátom meg az egész családja azt sem tudja melyik bankba hordja a pénzét, én meg egy csóró egyetemista vagyok. Csak ugye én vagyok a "nő", és ha végzek, még akkor sem tudom utolérni sem pénz, sem karrier terén egyhamar az biztos.

Egyszer ülj le vele, és beszéljétek át, hogy te szereted, ha gazdag, ha nem. Jaj annyira nem értem ezeket a pasikat néha...

2010. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!