Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek az ünnepeket? Én...

Szeretitek az ünnepeket? Én már alig várom, hogy vége legyen, pedig még alig kezdődött el. Megöl a magány, pedig van családom! Sokszor inkább meghalnék!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 09:21
 1/8 anonim válasza:

Nem szeretem, számomra felesleges felhajtás a semmiért.


Nálunk most anya stresszel, hogy a húsvéti kaják időben kész legyenek, jönnek a vidéki rokonok, akik annyira konzervatívok, hogyha nincs minden úgy, ahogy szokott lenni, összevesznek anyáékkal, apa meg hót ideges és üvölt mindenre.


Nekem nem az okozza a boldogságot, hogy ünnep van, a kis dolgoknak is tudok örülni és a mindennapi életben is meg tudom lelni az örömöt.

2010. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem az ünnepeket az igazi varázsukkal együtt!Az ajándékok nem igazán érdekelnek.Sokkal többet ér,amikor ünnepekkpr összegyűlik a család,beszélgetünk,eszünk,iszunk.Egyszerűen együtt vagyunk,törődünk a másikkal,jól érezzük magunkat.

Az igazi hagyományok,és ételek varázsa mindig is érdekelt.Pl.:a húsvéthoz nekem a főtt tojás,sonka,saláta jut eszembe,a karácsonyról a hal,a mézeskalács,a firss fenyő illatta.

Mindig is családszerető voltam.Alig várom az alkalmakat,hogy újra találkozzunk,beszélgessünk.Hiába lakunk egy utcába a mai világban annyi mindenre kell figyelni,hogy ez sajnos közös családi események rovására megy.

15/L

2010. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ünnepekkel az a bajom, hogy ritkán töltöm a párommal (is) , mert anyámék szerint még "nem vagyok senkije" (3 éve vagyunk együtt) és ilyenkor mindig veszekedés van ebből...pedig 2o évesen azért szerintem már jelent valamit...
2010. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az igazi ünnep csak a karácsony. Most is egyedül vagyok a férjem külföldön dolgozik, én meg nem fogok ünnepelni. Rendezem inkább a lakást, ültetem a virágokat, nekem ez a teljes kikapcsolódás.
2010. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem az ünnepeket (szülinap,évforduló az más)


kötelező rokonlátogatás,meg mindig ugyanolyan ünnepikaja,süti,meg olyan rokonok,akiket máskor sosem látok,nem is akarnék...


nah,az éven megoldva...ülök az albérletemben,és fájlalom az inyem,jön a bölcseségfogam,belehalok...

szerencsére párom is kimentett magát a rokonlátogatosdi alól, "tanul"...

ugyhogy ő itt van nekem,ennél több nem is kell 8najó,lidokaint kerithetne valaki)

22/L

2010. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem igazán. A közeli rokonokkal amúgy is összejövünk 1-2 havonta egy-egy családi ebédre, nincs igazán értelme ekkora felhajtást keríteni az egésznek. Amúgyse nagyon szeretem a húsvéti menüt. A közelebbi családomat imádom, velük szeretek együtt lenni bármikor, de a távolabbival nem szeretem azt a bájcsevelyt, megjátszott az egész... 20/L
2010. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Második 9:56-os!


9:26-os vagyok, nekem is most nő a bölcsességfogam, hol a felső, hol az alsó kezd rá. Időnként nagyon tud fájni, főleg, ha iszok és a növő fogra kerül.


Mindjárt itt vannak a vidéki rokonok, meg az ultra-vallásos nagyanyám, lehet ülni 2 órát a templomban. :S


19/F

2010. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
kifejezetetten nem szeretem az ünnepnapokat. ha nem lenne sem mennék sehova, de gyűlölöm a gondolatot, hogy minden zárva és ha netalántán el akarnék menni nem tudok. rokonok nem jönnek, nem ünnepelünk. ugyanolyan nap, mint a többi, bónusz unalommal.
2010. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!