Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Legyen vége?

Mit kéne tennem? Legyen vége?

Figyelt kérdés

Ma nagyon durván összevesztem a párommal, a pénzen. Hogy nekem milyen sok van, ő meg szegény. És, hogy én felvágok ezzel a dologgal, mert tegnap este mikor jött a banktól sms, megmondtam neki, hogy mennyi van a kártyámon. De én spórolok, mert szeretnék nyelvizsgázni és bármikor jöhet egy váratlan kiadás, tehát azért van x összegem. Folyton a fejemhez vágja, hogy én ezt megtehetem,azt megtehetem. Sosem éreztettem vele azt, hogy több lennék, ha kapok vmit anyuéktól félek neki megmondani, félek a reakciótól.

Azt is mondta, hogy csak azért írtam alá 1éves hűségnyilatkozatot a telefonszol.-val mert tudom, hogy 2évig úgyse leszünk 1ütt. Szóval ma oda fajult a dolog, hogy hozzám vágta a karikagyűrűjét (még nem vagyunk házasok) és közölte, hogy 9.-ig bírjam ki vele. Én meg válaszoltam, hogy dehogy bírom, húzzon a fenébe. Hazakísért (vonattal kell utaznom), végig zenét hallgatott és dugdosta a szerelmes számokat a fülembe és a gyűrűmet berakta a táskámba. Mikor le kellett szállnom átölelt és azt mondta szeret.

Most felhívtam, nem veszi fel. Hívtam vagy 20*, végül írtam neki egy sms-t, hogy hívtam sokszor, meguntam. Mire ő visszaírta, hogy "én is téged...akkor mi a baj?" Hát az, hogy nem tudok rajta kiigazodni. Szeretem, de ez már borzalom, amit művel.

Mit tennétek a helyemben?


2010. febr. 26. 20:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy én 21 vagyok, ő meg 37.
2010. febr. 26. 20:15
 2/12 anonim ***** válasza:

Nézd, durva lesz, de én úgy gondolom legyen vége.Hidd el jobb lesz, tapasztalatból beszélek.Egy házasság, aminek nincs meg a tökéletes alapja, halálra van ítélve.

Jönnek majd a gondok, és a viták csak durvulni fognak.Elmérgesednek.Fiatal vagy, szórakozz, és keress egy olyan pasit, akivel legalább az oltárig minden tökéletes.Ennyi csak jár az ember lányának, nem?

Nekem is ezt tanácsolták 5 éve, nem fogadtam meg, azt hittem, majd szerelemmel megoldódnak az alapvető problémák, de nem.Most persze bánom, 1,5 éves házassággal a hátam mögött. 26/L

2010. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ürügy a pénz. Nem okoz egyéb gondot a korkülönbség?
2010. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Előbb azt mondta dugjam fel magamnak a holmiját és letette a telót. És egy csaj vette fel.
2010. febr. 26. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy olyannal úgysem lehetsz boldog, aki így viselkedik. Ha neked valami sikerül, vagy kapsz valamit örülnie kéne. Valószínűleg irigy, hogy neked jobban mennek a dolgaid mint neki mentek anno/ vagy most. Mivel Te vagy a nő talán úgy érzi, hogy neki kéne keresnie és megalázó neki, ha neked több pénzed van.
2010. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha meg ilyet mond akkor meg pláne... szerintem innentől egyértelmű mit kell tenned.

2010. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úúú ez bunkó dolog volt...nem kicsit. Hát nem csodálom, hogy nem tudsz rajta kiigazodni, nem lehet. Szerintem már vége van, anélkül hogy mondanál bármit. Nagyon sajnálom :( Pedig az idősebb férfiak (én is idősebb férfi párti vagyok) általában nem szoktak ilyenek lenni, de kivétel erősíti a szabályt, amint látjuk :( Sajnálom :(
2010. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Le sem kellett írni, hogy lány vagy, érezni lehet a sztorin. A párod egyszerűen kisebbségi komplexussal küzd: meglett (37 éves) férfi, akinek fiatal párja számláján több a lóvé. A kérdés csak az, hogy azért áll rosszul anyagilag, mert pazarló, vagy mert esetleg nem olyan a háttere (munka+ szülők). Ha pazarló, akkor segíts neki, hogyan kell spórolni, ha utóbbi eset áll fenn, akkor biztosítsd arról, hogy kettőtök kapcsolatában nem a pénz számít. Fontos, hogy beszélgessetek erről, mert hosszú távon ez a viselkedés megronthatja a kapcsolatotokat.
2010. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már megronotta. Szerinte minden a pénz és én anyagias vagyok. 2évig voltunk együtt. Azért írom, hogy voltunk, mert tegnap miután rámvágta a telot, nem veszi fel. Így nem viselkedhet egy közel 40 éves ember, szerintem. Ő cigizik, iszik, arra megy el a pénze én meg spórolós típus vagyok, ez fáj neki olyan nagyon. Azt mondta, a válása után nem tud talpra állni, de hát annyi példa van rá, ha az ember elválik attól még tud új életet kezdeni. Ő nem, leragadt az önsajnálatban.
2010. febr. 27. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ebben a dologban az fájt neki a leginkább, hogy te 16 évvel fiatalabb vagy nála, és mégis jobban állsz anyagilag.
2010. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!