Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen így vége? Mi a véleményed?

Legyen így vége? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátomnál voltam és kicsit többet ivott (nagyon ritkán iszik): Ilyenkor sokat beszél, de őszinte. Amolyan akkor jön ki minden. A lényeg: Valamiről elkezdtünk beszélgetni és erre azt mondta, hogy valaki a környezetéből rosszat mondott rólam, de ő kiállt mellettem. Ő velem van együtt nem mással. Érdekelt nagyon, hogy ki az a személy ( nem azt nézem mit mond, hanem ki mondja), erre ő azt mondta, hogy én buta vagyok és önző. Engem ne érdekeljen, hogy ki mit beszél rólam. Csupán csak azért érdekel, mert nem sok ember van a környezetünkben. Én eddig azt hittem, hogy mindenkivel jó a viszony, de ha a hátam mögött dumál így nem! Mivel nem őszinte velem és nem mond el fontos dolgokat...szakításon gondolkozok.


Mi a véleményetek?


2011. ápr. 30. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem. Kiállt melletted valakivel szemben, majd neked azt mondta, hogy buta vagy és önző? Vagy rosszul értem?
2011. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyja volt az, és ilyen pitiáner dolog miatt ne szakíts vele!
2011. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Így van. Buta vagyok, mert nekem nem lehet elmondani, hogy ki az (meg lenne a böjtje) Önző azért vagyok, mert nem ő érdekel, hanem az a bizonyos személy
2011. ápr. 30. 22:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is Anyucira tippeltem, de kb 2 havonta 5 percre ugrunk fel. Akkor kedves...sőőőt, az a pár ember akit mindketten ismerünk a szemembe mind az.
2011. ápr. 30. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor viszont félreértettem. Így ne beszéljen veled!
2011. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
*szememben
2011. ápr. 30. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátod kicsit ittas volt. Az ittas emberek kimondják, ami a szívükön van, az igaz, viszont ittas állapotban eléggé felfokozott lelkiállapotban van az ember, sokszor túldramatizálja a dolgokat és máshogy értékeli, mint ahogy normális állapotában értékelné.

Amikor józan, térjetek vissza megint a kérdésre.

Csak emiatt szerintem semmiképpen ne szakíts!

2011. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam ma délelőtt ezt megbeszélni vele, de semmi érdemleges választ nem kaptam. Ha ittasan nem mondja el, józanul jobban nem fogja.
2011. ápr. 30. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ő kiállt melletted, mint mondtad.... és nekem az jött le, hogy megbánta, hogy "elszólta" magát, és direkt mondta, hogy önző vagy, ha ki akarod szedni belőle, mert nem akarja, hogy megbántódj. Érted? annyira szeret, hogy nem akarja, hogy fájjanak neked más szavai, és inkább megpróbálja elsummázni a dolgot.

Nem gondolom, hogy ezért szakítani kellene vele.

2011. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szakítani? Mit csinálsz majd, ha valóban életbevágó gondotok lesz?
2011. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!