Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen így vége? Mi a véleményed?

Legyen így vége? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátomnál voltam és kicsit többet ivott (nagyon ritkán iszik): Ilyenkor sokat beszél, de őszinte. Amolyan akkor jön ki minden. A lényeg: Valamiről elkezdtünk beszélgetni és erre azt mondta, hogy valaki a környezetéből rosszat mondott rólam, de ő kiállt mellettem. Ő velem van együtt nem mással. Érdekelt nagyon, hogy ki az a személy ( nem azt nézem mit mond, hanem ki mondja), erre ő azt mondta, hogy én buta vagyok és önző. Engem ne érdekeljen, hogy ki mit beszél rólam. Csupán csak azért érdekel, mert nem sok ember van a környezetünkben. Én eddig azt hittem, hogy mindenkivel jó a viszony, de ha a hátam mögött dumál így nem! Mivel nem őszinte velem és nem mond el fontos dolgokat...szakításon gondolkozok.


Mi a véleményetek?


2011. ápr. 30. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki, h így most senkiben sem bízol, mert nem tudod eldönteni, ki van Rólad ilyen rossz véleménnyel. Szakítani nem kéne ezért. Hangsúlyozd, h örülsz, amiért kiállt Melletted, de egy jó kapcsolatban nem szoktak titkok lenni, elszólta magát azaz elkezdte fejezze is be...


és ha neki kellemetlen ígérd meg és tarts is be, h nem vágod xy fejéhez, h ilyeneket mond a barátodnak.

2011. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 napietus ***** válasza:
szerintem szép volt tőle, hogy kiállt melletted. azért nem mondta el, hogy ki mondta, mert az a valaki neki mondta, nem Neked. valóban nem illik valakit a háta mögött kibeszélni, de ha ilyesmit hallunk, azt visszamondani ugyanakkora illetlenség. valószínűleg annyira nem volt részeg, hogy ez ne jusson eszébe. ha emiatt szakítanál vele, akkor ez a kapcsolat nem jelent Neked túl sokat.
2011. máj. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális hogy kíváncsi vagy mégis ki mond rosszat rólad. viszont azt nem értem hogy hogyhogy téged nem érdekel hogy mi volt az amit mondott az a valaki.


A barátodnak abban igaza van szerintem, hogy ha nem akarja elmondani hogy ki volt az, akkor ne nyaggasd, mert valószínűleg nincs jelentősége. Egyébként előbb utóbb úgyis el fogja mondani. Viszont az kifejezetten bunkó volt a részéről hogy butának és önzőnek nevezett. Én inkább ezt tenném szóvá, hogy attól még mert kíváncsi vagy, ne minősítsen így.

2011. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!