Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jó a házassága? Miért...

Kinek jó a házassága? Miért laposodik el?

Figyelt kérdés
Mi 8 éve vagyunk együtt, 3,5 éve házasok vagyunk. szeretjük még egymást, de kb. 1 éve semmi sex. Összebújva alszunk el, mindig. Szeretjük egymást de ez simán csak annyi, hogy ennyire el tud laposodni?
2010. febr. 26. 19:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Mi 9 éve vagyunk együtt És 5 éve házasok van egy 3 éves lányunk és egy 1 éves fiunk mégis hetente 2 szer 3 szer szexelünk.Veletek mi történt?
2010. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nah úgy látom kaptál választ. A legtöbb helyen nem laposodik el.

Már csak magadban kell tisztáznod a dolgokat h: Szeretnél ez ellen tenni? Vagy jó így neked? Mert ez mind a 2 féltől függ, viszont ha ez nektek jó így akkor ok.

2010. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Mindenképpen szeretnék a dolgok ellen tenni. Biztosan el fogok a férjemmel beszélgetni, mert ez a struccpolitika nem megoldás. Köszönöm mindenkinek a válaszát és tanácsát!

Azt tudomm, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, egy kellemes szombat este azt hiszem megfelelő alkalom lesz rá...

2010. febr. 27. 16:21
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi is megtörténik, hogy mondjuk az egyik fél kissé "ellustul" és mindig csak a másik kezdeményez, de aztán ettől megtörik az önbizalma, elkezd agyalni, hogy "hogyhogy ő már nem is kívánja" és nem kezdeményez többet. Pedig amikor nagyritkán szexelnek, akkor az jó és meg is jegyzik magukban, hogy "hm de hülyék vagyunk, hát miért nem csináljuk mi ezt sűrűbben?", de aztán minden marad a régiben... amíg az egyiküknek fel nem tűnik egy harmadik a színen.

A fentiek egyezése megtörtént eseményekkel nem feltétlenül a véletlen műve...

2010. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 éve vagyunk együtt,van 1.5 éves kislányunk,a terhesség alatt 2x voltunk együtt,de mi megbeszéltük,hogy én sem kívánom annyira,ő meg nem gerjed a terhes nőre(nem voltam veszélyeztetett).Nálunk teljesen változó a helyzet,van hogy 1 héten háromszor is,de olyan is,hogy 2-3(4) hétig semmi.Azért átlag havi 1-2 az mindig van.A párom a kapcsolatunk elején sem volt az a minden nap szexeljünk típus.

Mindenki más vérmérsékelet és a kapcsolat elején sokkal többet szexelnek a párok.

Itt írta valaki,hogy vegyél szexis fehérneműt,romantikus vacsi stb.Én nem teljesen osztom ezt a véleményt,mert a férfinek is ugyan úgy tenni kell/kéne 1 kapcsolatért mint egy nőnek,sőt talán 1 kicsit jobban is.Egy kapcsolatban sok nő érzi úgy,hogy kiteszi a "lelkét" és nincs viszonzás(persze fordítva is előfordul),viszajelzés és hamar megunja a dolgot és ez kihat a szexuális érdeklődésre is.A férfiaknak tudomásul kéne venni,hogy a legtöbb nőnek a lelke irányítja a szexuális kívánalmait.

Azért az 1 év nagyon sok idő,próbáld megbeszélni vele a dolgokat.

Kíváncsi vagyok mire jutsz,írd meg légyszi.

2010. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 MARIANN06 ***** válasza:
67%
lehet hogy impotens lett csak nem meri elmondani
2010. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!