Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt van olyan, aki úgy érzi,...

Itt van olyan, aki úgy érzi, hogy tökéletes a házassága?

Figyelt kérdés

A tökéletes= harmonikus, boldog, kiegyensúlyozott, kevés veszekedés stb stb.

Mesélnétek magatokról? Hány éve vagytok házasok? Hány évesek vagytok? Vannak gyerekeitek?

Köszi! :)


2011. júl. 21. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Én úgy érzem a miénk az. Itt az első válaszoló vagyok... csak hogy ne ismételjem magam újra:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

2011. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy érzem. :-)

Férjem 29 éves, én 25. 10 éve vagyunk együtt, a 18.születésnapomon házasodtunk össze. Mind a kettőnk részéről első szerelem.

Két lányunk van, 7 és 2 évesek.

Nem mondom, hogy nem szoktunk veszekedni, de két kezemen meg tudnám számolni, hogy az eddig eltöltött évek alatt hányszor volt vitánk. Mindig mindent megbeszélünk egymással, még akkor is őszinték vagyunk a másikkal, ha tudjuk hogy azzal megbántjuk.

2011. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Tiszta szívemből úgy érzem. 10 éve vagyunk együtt, 6 éve vagyunk házasok, gyerekeink vannak. Én 34 vagyok, a párom pedig 37. Külföldön élünk, mert ő nem magyar.
2011. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen.Én.

10 éve vagyunk házasok. Dolgozunk,de igyekszünk a lehető legtöbbet együtt lenni.Sokat nevetünk,szórakozunk,élvezzük az életet.Az előző házasságomból van egy 19 éves fiam aki velünk él,és tök jól elvagyunk hárman is.A fiam még gyerek volt amikor összeházasodtunk így bőven benne voltunk a gyereknevelésben is.Közös gyerekünk nincs,de nem is akarunk..Szerelmesek vagyunk,és a szexuális életünk is nagyon jó..

39/N 31/F

2011. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az enyém is tökéletes:) A férjem 35 éves, én 33. A lányom 5 éves, a fiam 2és fél. 14 éve vagyunk együtt, és a mai napig többször mondjuk egymásnak egy napon, hogy imádjuk egymást. Sok munka kellett hozzá, nagyon kellett figyelni a másikra mindvégig, folyamatosan beszélgetni, építeni, mélyíteni a kapcsolatot. Csakis vele kezdeném, ha újra kezdeném:)
2011. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
75%

én úgy érzem. sosem veszekszünk, megoldjuk a problémákat. csak ez visz előre. egyfelé húzzuk a szekeret :)


2 éve vagyunk házasok, 6 éve együtt. 29 vagyok, férjem 44. nincs még gyerek, de rajta vagyunk :D

2011. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk. 2 éve vagyunk együtt, azóta is élünk együtt. 1 éve vagyunk házasok. Egy kislányunk van. Ezt 100%-ra tudom, hogy így marad, eddig sosem hazudtunk egymásnak, nem titkolóztunk, elejétöl kezdve magunkat adtuk, meglepetés már nem ér, jó a konfliktuskezelésünk.
2011. júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
igen...veszekedni nem szoktunk, max vitázni, de azt sem komolyan...elégedettek és boldogok vagyunk..tökéletesen összeillünk. =) 2 éve vagyunk házasok, de 7 éve élünk együtt... én 26, a férjem pedig 28 éves. gyerek még nincs.
2011. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
én is úgy érzem. én 33N, ő 32F és 6 éve vagyunk házasok.
2011. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Hála Istennek nem az!:) Nekem az a normális,ami nem tökéletes! Minden nap megharcolunk egymásért és ez nagyon jó. Nem ülünk bele,hogy jaj, de jó van és kész.

Sógornőm mindig azt hangoztatta,hogy az övéké tökéletes, köztük nincs egy hangos szó stb. Két éve voltak házasok, amikor elváltak. Azért nem volt hangos szó közöttük,mert a férje nem szólt vissza, nem ment bele a vitákba, csak szép csendben gyűjtötte magában és egyszer kitört. Vége is lett.

Nem tökéletes a házasságunk,hiszen különböző emberek vagyunk, látunk máshogy dolgokat, vannak ebből viták, de a legfontosabb meg van, hogy nagyon-nagyon szeretjük egymást!

2011. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!