Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt van olyan, aki úgy érzi,...

Itt van olyan, aki úgy érzi, hogy tökéletes a házassága?

Figyelt kérdés

A tökéletes= harmonikus, boldog, kiegyensúlyozott, kevés veszekedés stb stb.

Mesélnétek magatokról? Hány éve vagytok házasok? Hány évesek vagytok? Vannak gyerekeitek?

Köszi! :)


2011. júl. 21. 00:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

08:56

szerintem nem az a tökéletes házasság, ahol még vita sincs. hanem az, amiben a felek jólérzik magukat (és egymást ;)), és el tudják rendezni a konfliktusokat. A stabil, boldog házasság a tökéletes házasság. Nem a vitamentes :)

2011. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon jó. Két és fél éve élünk együtt, bár még csak egy éve vagyunk házasok. Vannak néha viták, de csak apróbbak. Soha nem voltam még ilyen boldog senkivel.
2011. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:56


Természetesen a tökéletest én is úgy értettem, hogy "a maga módján tökéletes" Felesleges kiforgatni, :) Érzem, hogy értetted, hogy mi a kérdésem, pontosan az, amiről te beszélsz, pont ezért nem értem, hogy miért kell belekötni magába a szóba.. Érted? :)


A tökéletest úgy értettem, hogy mindkét fél nagyon boldog, és ha újrakezdhetné, akkor ugyan azzal az emberrel tenné! Legtöbbször szót értenek, pedig vannak veszekedések, mert ugye hol nincsenek??

A tökéletest nem szabad úgy érteni, hogy mindig mindenben egyet értenek, soha nincs veszekedés, sehol egy folt, makulátlan minden.


Sajnálom, hogy sokakat lepontoztak, őszintén mondom, hogy nem én nem pontoztam senkit! Valószínűleg, aki lepontozgatott nem értette meg, hogy valójában mit értünk tökéletes házasság alatt.

2011. júl. 21. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!