Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte véleményetekre vagyok...

Őszinte véleményetekre vagyok kíváncsi. Helyesen tettem, hogy elküldtem Őt?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a párommal. Elváltam, van két gyermekem. Válás után csak az én fizetésem maradt, hitelt kellett felvennem, hogy lakást tudjak venni. Fizetésem fele csak a lakáshitel, ezen felül a rezsi, kaja, stb. A párom későn kezdte az egyetemet, ez a szak csak nappali tagozaton hallgatható, most végzi a negyedik évet, öt éves a képzés. Semmi jövedelme nincs, eddig az anyja tartotta el, illetve örökölt pénzből fizette a költségeit. Tavaly összeköltözünk, de nem tudok mindent egyedül fizetni mindannyiunknak. Sokat vitáztunk, feszült voltam. Januárban megkértem, költözzön haza, mert nem megy így. Azóta azt vettem észre, hogy ha jön, úgy is jó, ha otthon van, úgy is jó. Márciustól másodállást vállaltam, hogy menjünk a gyerekekkel egyről a kettőre. Hiába kértem, vállaljon diákmunkát, hiszen hetente 2 napot megy be előadásra. Végtelenül lusta, 11.12 órakor kel fel, ül a számítógép előtt vagy olvas. A házimunkában nagyon keveset segít, a gyerekekkel kapcsolatban segített (tanulás, játék, stb). Úgy érzem, elfáradtam, minden csak az én gondom, ő pedig jól érzi magát így. Szeret minket nagyon, még soha nem volt ennyi ideig tartó kapcsolata. Ma úgy éreztem, nem mehet ez így tovább, kértem, ne jöjjön többé. Nem tudom, meg fogom-e bánni, hogy helyesen cselekedtem vagy sem. Mi a véleményetek?
2010. febr. 26. 10:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Na, így, hogy megírtad a korotokat, így különösen áll, amit írtam korábban. Soha nem várhatsz mást, mint azt, hogy kihasznál. Az ilyennel csak szerelmeskedni (azért írtam így, mert moderálnak) kell, de nem együtt élni. Te is csak arra használd, de ne hagyd, hogy oda vigye hozzád a fogkeféjét! :) Éld az életed, és csak olyannal költözz össze, aki korban közelebb áll hozzád, és maximálisan segít, többet akar adni, mint kapni.
2010. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!