Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok a pároddal...

Mit csináltok a pároddal közösen hétköznap, ha épp van időtök egymásra ill. hétvégén?

Figyelt kérdés
Fel szeretném dobni a kapcsolatom, de már nem nagyon van ötletem.
2010. febr. 25. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát nálunk mozgalmas az élet! A hét hátra lévő részében a szabad program holnap délután állatkert, este pest barátokkal reggel egy kis vásárlás utána a szülei majd az én szüleim mind e közben a munkák részét elintézzük még körbe járjunk a fél országot majd vasárnap este haza érünk és másnap délben indul ujra a hét! Alapból ha nem kell utazgatni beszélgetünk csavargunk barátokkal vagyunk!
2010. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21:20 vagyok, társasozni mi is szoktunk, az nagyon jóóó.
2010. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez jó kérdés!!!

Ha nem is feldobni a kapcsolatot, de legalább tartalmassá tenni, ami nem azt jelenti, hogy mindig menni kell vagy csinálni valamit.

Hétköznap én többnyire házimunkázok munka után, ő max. felmos, elmosogat és leül a tv elé, tudjátok, kedvencek: Fókusz, Híradó, Barátok közt és ha van utána film.

Eközben legfeljebb összebújni tudnánk.

Én volnék a negatív oldal.

Sokszor én vagyok a "rossz", mert szóváteszem, hogy ez így nem igazán jó.

Hétvége: hát ez érdekes, vagy a láthatások kavalkádjáról szól, mindketten elváltan kerültünk össze 1-1 gyerekkel. Amikor csak ketten vagyunk, nehezen telik az idő, ha csak ki nem találok valamit.

A páromnak is lehetne igénye egy kis más értelemben vett együttlétre.

Egyelőre én vagyok az, aki nem tud alkalmazkodni. Általános férfi hozzáállás.

2010. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak: igen ez jobb kifejezés... tartalmassá tenni!!!

2010. márc. 2. 20:10
 15/15 anonim válasza:
Mi fekszünk és alszunk.
2010. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!