Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem könnyű, de...

Írnátok nekem könnyű, de mégis nagyon fincsi sütit? Ti milyen sütiket csináltok hétköznap?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!!
2011. máj. 16. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A linzer tésztát meg a csöröge fánk tésztáját meg lehet fagyasztani. Linzert egy kiló lisztből szoktam csinálni, és kb. 200 g-os gombócokat fagyasztok meg. Ezt viszonylag gyorsan ki lehet olvasztani, és kb. 1 tepsinyi süti lesz belőle (persze nem biztos, hogy egyforma nagy a tepsink). A csörögefánk hasonló, gyorsabb így, mintha még meg is kéne gyúrni.
2011. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű, és nagyon-nagyon finom, fagyasztott meggyből v. befőttből is. Végső esetben almadarabokat is lehet belekeverni.

[link]


Ez is finom, és akár úgy is készítheted, hogy diódarabokat potyogtatsz bele, vagy beborítod almaszeletekkel:

[link]


A legtöbb kevert, bögrés süti egyszerű és finom, a muffinok is könnyűek, és sokfélét lehet készíteni.

2011. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kakaós piskóta, palacsinta(torta), muffin(csokis,gyümis,zöldséges), puding

mind kb fél óra slstt elkészül :)

2011. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tejbegríz

mákosguba

piskóta + csokiöntet (frissen, melegébe)

tejszínes joghurtkrém gyümölccsel

bundás alma

intelligens-krémes

...

császármorzsa dr5ker(tudom csalás, de nincs időm és ez nagyon finom)

piskóta tekercs -> kész piskóta + nagyi lekvárja (tudom ez is csalás, de finom)

2011. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tejespite

[link]

2011. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kevert tészták között érdemes keresgélni. Aminek úgy néz ki a receptje, hogy a hozzávalókat keverd össze egy tálban, majd öntsd bele egy tepsibe (muffinformába, kuglófsütőbe) és süsd meg.

Ha van legalább két serpenyőd, akkor palacsinta (egy serpenyővel elunod az életed, mire kész lesz)


Hétköznapra ezek jók. Nincs sok meló, csak összekevered, nem lesz csupa liszt a konyha, nem kell várni, keleszteni, nem kell utána nyolcszáz cuccot elmosni...

2011. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tejbegríz

madártej

pudingok

piskóták

mindenféle kelt tészta (este összegyúrom, esetleg meg is formázom, hűtőbe teszem, éjszaka szépen megkel, és reggel már csak sütni kell)

Ezeket is nagyon szeretjük, mindegyik egyszerű, gyors és finom:

[link]

[link] (ezt az alapreceptet szoktam variálni)

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!