Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok a pároddal...

Mit csináltok a pároddal közösen hétköznap, ha épp van időtök egymásra ill. hétvégén?

Figyelt kérdés
Fel szeretném dobni a kapcsolatom, de már nem nagyon van ötletem.
2010. febr. 25. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Bohóckodunk, beszélgetünk, évődünk, egymást csiklandozzuk, vagy a néha jéghideg kezemmel "lefagyasztom" a veséjét:)
2010. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Párommal minden nap sétálunk délután - főként most, szép napsütésben -, aztán kicsi net, mindenki megnézi amit szeretne, majd beszélgetünk, filmezünk vagy szeretkezünk. Hétvégén hasonló azzal a kiegészítéssel, hogy reggel korán is sétálunk, mikor még nincs ember az utcán rajtunk kivül!
2010. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén nálunk általában vendégjárás van :) főleg vadász-szezonban...hétköznap meg ha van időnk, beszélgetünk, néha eljön velem teniszezni, ha meg otthon vagyunk, szoktunk kártyázni :) sztem ez tök jó...vetkőzésben játszunk...ne tudd meg hányszor ültem már a nappaliban 1 szál zokniban :)
2010. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
dugunk. semmi extra. megunhatatlan
2010. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Irigykedem... rátok.
2010. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Teniszezünk és tánctanfolyamra járunk.
2010. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi rejtvényt fejtünk, netezünk, vagy társasozunk. Hétvégén piacra megyünk, együtt főzünk, délután pihenünk. Most nem vagyunk nagyon menősek, mert terhes vagyok, és az elmúlt másfél hónapban cudarul voltam.
2010. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
hétvégén csavargunk, nézelődünk a városban, vásárolunk. de pl a közös sport is jó ötlet.mi majd most akarunk vagy teniszezni vagy bowlingozni járni. néha csak megnézünk egy filmet, vagy főzünk, barátokkal találkozunk , moziba megyünk, beülünk egy bárba..
2010. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap, amikor van időnk Fősuli mellett, elmegyünk pizzériába(sok alkalommal, szinte minden héten), bedobunk 1-1 pizzát, sétálunk a városban, pihizünk, nevetgélünk, beszélgetünk. :) Néha napján Korzó, vagy Plaza, esetleg kínai étterem. Van olyan, amikor pl: Sóstófürdőbe, Vadasparkba megyünk el :D Fősulin is együtt vagyunk, csak hétvégén nem, olyankor msn - ezünk egymással!! :)

20/L

2010. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Hétköznap sajnos napi 2-3 órát vagyok a férjemmel mert állandó éjszakás.:(( Ijenkor néha sétálunk , kertet, udvart rendezünk, filmet nézünk. Hétvégén sokat sétálunk, vendégeskedünk, együtt főzünk, takarítunk és mozizunk otthon:)))
2010. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!