Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te pénzért dolgozol?

Te pénzért dolgozol?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam, és a nagyobb házimunkák elvégzésért vártam volna némi aprót (100-150Ft-re kell gondolni max, amiből csokit vettem volna), akkor mindig megkaptam, hogy nem pénzért dolgozunk. Amikor kamaszként ugyanezért zsebpénzt vártam volna, ugyanez a szöveg.

Most munkába járok, a párom meg elvette a bankkártyámat, és a fizetésem csak kis részét adja oda (20-30 ezret havonta), mert hogy nem pénzért dolgozunk, a munkát kell szeretni.


Tényleg ez lenne a boldogság kulcsa?


L


2015. máj. 9. 14:15
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban majdnem 200 ezret kerestem, szóval nem, nem 80 ezret kapok.
2015. máj. 9. 14:37
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy érted azt, hogy nem kapsz annyi pénzt, hogy egyedül megélj?
2015. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Ha 200-at keresel, egyedül is meg tudsz élni, akkor nem értem, miért mondod, hogy nem.


Másrészt el ne hagyd a pasit, mert egy normális nő véletlenül kifogja. (te is tudod, hogy hülyeség a kérdésed).


Bár ha azt mondja, hogy nem a pénzért kell dolgozni, köv. hónapban mondd meg, hogy fizu nincs, átutaltattad egy állatmenhelynek.

2015. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
75%

,,annyit nem kapok, hogy egyedül megéljek.''

200.000-ből nem élnél meg egyedül? Hát nem vagy semmi nem is csodálom hogy ő kezeli a pénzt.

2015. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
neeeeem, ez kamu
2015. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
80%

Na innen kamu!


200 ezret nem keres buta, 8 általánost végzett nő, mással meg nem tudnak ilyent megtenni.

2015. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Vegyük úgy, hogy nem kamu.


Nyitss egy új bankszámlát, és kérd oda a pénzed.

2015. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Hol írtam bármi olyat, hogy 8 általánost végeztem volna?
2015. máj. 9. 15:01
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazó kapcsolatban élsz, ahol az anyagiakkal tart függőségben a pasid. Nem veheti el a pénzed, nem veheti el a bankkártyád, az lopás és kényszerítés.


MENEKÜLJ!

2015. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
83%

Három diplomával is lehet valaki kihasználható.

Vannak olyan emberek, akik direkt ilyen párt keresnek, hogy aztán magukhoz láncolják őket, megfosszák őket a pénzüktől, a jogaiktól, egy életen át lelki (és sokszor fizikai) terrorban tartsák őket, és még azt is beléjük verjék, hogy tulajdonképpen hálásnak kell lenniük azért, amit kapnak.

Ahogy már más is írta, bántalmazó kapcsolatban élsz. Rögtön lépj ki belőle!

2015. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!