Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyemben?

Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal nyáron már lassan 3 évesek leszünk. Mint minden párkapcsolatban itt is vannak kisebb-nagyobb veszekedések és hullámvölgyek. Két hónappal ezelőtt rajtakaptam egy telefon beszélgetésen miközben egy régi ismerősével beszélt, akivel még életében nem találkozott, az interneten ismerkedtek össze egy játék oldalán. Utána persze kiakadtam és megbeszéltük a dolgokat azt mondta h azért kezdett el vele beszélgetni mert velem már nem esett jól neki. Azóta eltelt két hónap és most ott tartunk, hogy nem tudja eldönteni, hogy mit szeretne. Velem vagy nélkülem s, hogy szeret e még. Én persze tiszta szívemből szeretem a mai napig ő nekem az igazi férfi. Vajon mit kéne tennem? Hagyni, hogy majd magától kialakul? Vagy pedig tovább lépni, ami iszonyú nehéz lenne. Kérem szépen, aki járt már hasonló helyzetben, az írjon, vagy tanácsoljon mit kéne, hogy tegyek. Tényleg nagyon szeretem Őt, de ha ez az állapot nem változna meg én abba megőrülnék.20 éves vagyok és Ő az első párkapcsolatom. ( neki is)
2015. ápr. 30. 12:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%

Nos szerintem is beszéljetek, ha igazán akarod. Mi 3 évig távkapcsolatban éltünk, akkor voltam 18. Hétvégén találkoztunk csak és mire jött mindig bizonytalan voltam, de ő mindig ott volt és beszéltünk róla amikor csak kellett!

Azóta 5 éve együtt élünk, immár 8éve együtt vagyunk.


De persze mindig vannak apró problémák vagy bizonytalanságok, a kommunikáció a lényeg!


Majd írd meg mi lett!


De ha csajozik stb akkor tipli...

2015. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%

jaj ha bizonytalan a kis fiúka, akkor nyissa ki a pici száját és kommunikáljon hogy mi baja van, nem másokhoz rohangáljon megbeszélni a dolgokat! itt kezdődne az, hogy én harcoljak, na de ha ő inkább idegenekhez rohangál, akkor rajta, menjen, én nem futnék utána.

az van, hogy biztos megcsapta a punciszag, ami érthető, csak akkor legyen töke, és mondja, hogy "én most megdöntenék húsz nőt" nem ez a "idő kell" " nem kell kapcs, de azért hívogatlak, meg azért szombaton gyere szexelni" ...

2015. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Még egyszer elmondom hogy nem nőzik !!!! Ezen mit nem lehet megérteni? Az, hogy valaki bizonytalannak érzi a kapcsolatát hol egyenlő azzal, hogy nőzni akar...Nem a hálószobában voltak gondok. Sokszor próbáltam már rávenni, hogy beszélje ki magából a gondjait kisebb-nagyobb sikerrel , mert sajnos ő az a típus, aki inkább magában tartja a gondjait.
2015. ápr. 30. 13:25
 24/28 anonim ***** válasza:
55%

Én is ilyen voltam, magamban tartottam, de azt jobban fájt volna ha a másik elmegy, ezért beszélni kezdtem. Most már nem gond;)

13:19-es voltam

2015. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell neki barátnő, mert "fél" az elköteleződéstől, de amikor látni akar (értsd: dughatnékja van), és felhív, te készségesen talizol vele? Értem...
2015. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
93%

voltam ilyen helyzetben, 30 évesen, házason, gyerekkel, mágikus 7 évnél megcsalás szerűséggel (emailezgettek smseztek pár hónapig)...

összeomlottam, elment, meggondolta magát,leültünk, megpróbáltuk újra, most sokat teszünk egymásért, a házasságunkért, nehéz kilábalni a bizalmi válságból és hogy nem tudni, megszokásból választ vagy mert tényleg szeret stb.

De ha nem lettem volna házas és nem lenne gyerek, és ennyi idős lennék mint Te, szerintem véget vetettem volna ennek (ill lehet, hogy ő se jött volna vissza.)


Nincs mit nyújtson Neked innentől ez a kapcsolat a saját fantáziádon túl, keress olyat, aki a tenyerén hordoz, akinek nem kérdés, hogy Te vagy a legfontosabb és aki nem bizonytalanodik el, ha Rólad van szó, mert lehetnek minden kapcsolatban bajok, zűrök de abban 100% biztos kell legyen, hogy akar Téged. És ez nem romantikus illúzió, egyszerűen csak a fontossági sora elején vagy a gondokkal együtt is.

2015. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem nőzik. Én is beadagoltam magamnak hasonló szituban, hogy ő sosem, mit ad Isten, egyszer csak nem hívott vissza, két nap múlva már a másik csajjal vigyorgott a neten. Rúgd ki, menjen, te pedig legalább hamarabb kihevered.
2015. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%

Vel(lunk)em is ez van, meg a kor is stimmel. Kicsit olyan se nelkuled, se veled kapcsolat.

Nalunk volt amugy minden: szakitas, szuneltetes, egy masik csajjal valo smarolas. Ujra egyutt vagyunk immaron egy eve,viszont en erzem, hogy nem jo(O is).Oszinten szolva megbantam, hogy visszaengedtem, nem kellett volna. Mar majdnem tulleptem rajta, amikor talalkozot szervezett es en elmentem ra...

Viszont nem tudunk szakitani, legalabbis en nem, keptelen vagyok(elso kapcsolat, sok szep emlek stb). Ugy, hogy nem tudom, ugyan ebben a helyzetben vagyok, de tanacsot nem igen tudok adni. Viszont, javaslom, ha esetleg vege lesz valahogy, ne engedd vissza.

2015. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!