Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyemben?

Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal nyáron már lassan 3 évesek leszünk. Mint minden párkapcsolatban itt is vannak kisebb-nagyobb veszekedések és hullámvölgyek. Két hónappal ezelőtt rajtakaptam egy telefon beszélgetésen miközben egy régi ismerősével beszélt, akivel még életében nem találkozott, az interneten ismerkedtek össze egy játék oldalán. Utána persze kiakadtam és megbeszéltük a dolgokat azt mondta h azért kezdett el vele beszélgetni mert velem már nem esett jól neki. Azóta eltelt két hónap és most ott tartunk, hogy nem tudja eldönteni, hogy mit szeretne. Velem vagy nélkülem s, hogy szeret e még. Én persze tiszta szívemből szeretem a mai napig ő nekem az igazi férfi. Vajon mit kéne tennem? Hagyni, hogy majd magától kialakul? Vagy pedig tovább lépni, ami iszonyú nehéz lenne. Kérem szépen, aki járt már hasonló helyzetben, az írjon, vagy tanácsoljon mit kéne, hogy tegyek. Tényleg nagyon szeretem Őt, de ha ez az állapot nem változna meg én abba megőrülnék.20 éves vagyok és Ő az első párkapcsolatom. ( neki is)
2015. ápr. 30. 12:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jött le, miért akadtál ki, de ha saját bevallása alapján már un és nem tudja, hogy szeret-e, akkor úgy néz ki, ennek vége a részéről.

Továbblépni nehéz, de Te is látod, hogy ha nem működik, az még rosszabb...

2015. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem fogod elhinni, de nem fogsz attól megőrülni, ha az első párkapcsoaltodnak végeszakad és bele sem fogsz halni, különben kihalt volna az emberiség.


Nézd, egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de ha nem esik neki jól veled beszélgetni és nem tudja, hogy akar-e vagy sem, s mindezt 20 évesen, akkor annak vége.


Egy dolgot őrizhetsz meg: a méltóságodat. Ültesd le, mondd el neki, hogy ez számodra így nem jó, valószínűleg az ő számára sem és most elengeded. Gondolja át, hogy mit akar és jelentkezzen, de játsszon veled. Mondjuk két hét szünet és utána üljetek le ismét, kitalálni, hogy mi legyen.

2015. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
annyi a lényge, hogy a másik csaj még nem adta be a derekát, és ha nem teszi akkor marad veled, ha meg igen, akkor lelép!
2015. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mondani neki , hogy legyen szünet, de továbbra is keres és hív
2015. ápr. 30. 12:17
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Igen, keres, te meg felveszed. Mert még nincs neki más.


Mondd meg, hogy legyen szünet és az alatt nincs semmilyen kontakt. Ne alázd meg magad!

2015. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem akar most párkapcsolatot, mert még fiatal(23) és nem akarja még ennyi idősen elkötelezni magát. De ugyanakkor még nem tudná ezt sem lezárni velem..És mondta, hogy adjak neki időt , ne erőltessem , hogy mire jut. Egyébként az a másik csaj már rég nincs képben , meg senki, mivel állítása szerint neki jólesik az egyedüllét most. Szóval ez ilyen nehéz helyzet..:(
2015. ápr. 30. 12:25
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

na most akkor wtf?

nem kell kapcsolat, meg király egyedül lenni, de hívogat

tán csak szexért hív, vagy mi?

am most ő nőzik meg minden? kicsit él aztán majd visszamegy?

2015. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy szünet. Vagy együtt vagy valakivel, vagy szakítasz vele.
2015. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, csak nálunk nem telefonbeszélgetés derült ki, hanem csók. Kiraktam a szűrét. Nem akart menni, de megmondtam neki, hogy akkor én megyek és akkor alszok az utcán, mert nekem nem lett volna hová menni, de neki több lehetősége is volt. Végül egy barátjához "költözött". ' hét után csúszva-mászva könyörgött, hogy engedjem vissza, mert az alatt az egy hét alatt rájött, hogy mégis csak akar párkapcsolatot és mégis csak engem szeret.
2015. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem nőzik, mert nincs ideje ilyesmikre. Reggel fél 5kor elmegy dolgozi , hazamegy 7kor utána 9ig kondiban van utána meg alszik. Tehát mi is csak hétvégén találkozunk, nem is lakunk együtt . Kedves 9-es válaszoló és te végül hogy döntöttél?
2015. ápr. 30. 12:33
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!