Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyemben?

Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal nyáron már lassan 3 évesek leszünk. Mint minden párkapcsolatban itt is vannak kisebb-nagyobb veszekedések és hullámvölgyek. Két hónappal ezelőtt rajtakaptam egy telefon beszélgetésen miközben egy régi ismerősével beszélt, akivel még életében nem találkozott, az interneten ismerkedtek össze egy játék oldalán. Utána persze kiakadtam és megbeszéltük a dolgokat azt mondta h azért kezdett el vele beszélgetni mert velem már nem esett jól neki. Azóta eltelt két hónap és most ott tartunk, hogy nem tudja eldönteni, hogy mit szeretne. Velem vagy nélkülem s, hogy szeret e még. Én persze tiszta szívemből szeretem a mai napig ő nekem az igazi férfi. Vajon mit kéne tennem? Hagyni, hogy majd magától kialakul? Vagy pedig tovább lépni, ami iszonyú nehéz lenne. Kérem szépen, aki járt már hasonló helyzetben, az írjon, vagy tanácsoljon mit kéne, hogy tegyek. Tényleg nagyon szeretem Őt, de ha ez az állapot nem változna meg én abba megőrülnék.20 éves vagyok és Ő az első párkapcsolatom. ( neki is)
2015. ápr. 30. 12:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

ja persze el is hinném neki, hogy minden nap kondiban van

am mi értelme ennek a kapcsolatnak ahol 3 év után is csak 7végénte találkoztok?

ja és hidd el nőzik.

2015. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

A 6-os kommented miatt szakíts vele.

Egyértelmű. Tudod, ez lefordítva annyit jelent, hogy hagyd neki a csajozást, mert amíg nem talál mást, addig is jó lenne időnként szexelnie veled, de persze kapcsolat nélkül.


Komolyan szakíts vele!

2015. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ha elhiszed , ha nem tényleg minden nap elmegy a kondiba, mivel számára ez az egyik legfontosabb dolog az életében.Főleg most, amikor testépítőként versenyezni indul, de itt most nem is az a lényeg. Egyébként meg attól lehet egy kapcsolat jó, mert csak hétvégenként találkozunk . Én még tanulok. Mindenesetre köszönöm a kedves válaszaitokat.
2015. ápr. 30. 12:41
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy nevezik hogy megszokás mármint 3 éven keresztül volt egy biztos ont az életében(Te)és így volt kihez mennie de laposnak érezte a vége fele vagy benne van még a vágy sőt 23 évesen még benne kell legyen hogy buli,szórakozás,csajozás és semmi magyarázkodás mit-miért tesz.Szerintem ülj le vele beszélni hogy komolyan akar téged vagy csak egy biztos pontnak tekint amíg nem lesz más?

Szerintem ez lenne a legjobb döntés hogy meg kell beszélni a dolgokat.

2015. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%

Voltam hasonló helyzetben. Csak nálunk volt egy csomó probléma az ő családjából adódóan. Szét akartak robbantani minket mikor komolyodott a dolog. Szekálták őt, bántottak engem stb.. egy idő után állandóan veszekedtünk, kb mi is 3 év táján. Én is néha elég gáz voltam vele( hiszt.s p.csa) és be sokallt, elege lett belőlem.Szakított vele, mondván már nincs is kedve átjönni hozzánk, elege van belőlem a családjából, mindenből. Egyedül akar maradni. Nekem kb kellett 2-3 hét hogy rájöjjek ez az ember komolyan kell nekem és vissza fogom szerezni. Nagyon nehéz év következett olyan semmilyen kapcsolatba kerültünk, se veled se nélküled. változtattam a dolgaimon, ezáltal ő is változott, normális voltam és megpróbáltam visszahozni a legelső időket a kapcsolatunkba, nem hagytam magam lerázni. És a szexet is bevetettem. Rávettem hogy akkor legyünk barátok( ócska szöveg de bejött)így a közelében voltam. Szép lassan visszaálltak a dolgok és újból közel kerültünk egymáshoz. Engem végig hajtott hogy akarom őt, és vissza kell szereznem. Szerencsére sikerült. Mikor már javarészt jó volt minden megbeszéltük hogy összeköltözünk mert így tudunk csak szabadulni a családjától. Azóta semmi bajunk 5 éve együtt élünk.

Azt kellene átgondolnod, hogy miért alakult ki nálatok ez a helyzet. Valami oka csak van , hogy ő így gondol rád. Valami csak történt köztetek? Ha van ok akkor látni fogod hogy érdemes e harcolni érte. ( nekem érdemes volt hiszen más miatt állt mindig köztünk a cirkusz) de ha magunk miatt lett volna mert nem jövünk ki akkor el kellett volna gondolkodnom rajta érdemes e folytatni.

Szóval történt valami ami ezt kiváltotta?

2015. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarod ezt a kapcsolatot, akkor neked is oda kell tenned magad. Éppen azért, mert nem tudja, hogy mit szeretne, csináljatok közös programokat, várd valami finom vacsival, amit szeret, stb.
2015. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%

ha a pasi bizonytalan akkor most a csaj teperjen még utána?!

akkor menjen szépen, csinálja a dolgait, aztán majd ha nem lesz senki, akkor majd sírhat

2015. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

17

Akkor teperjen ha akarja ezt a pasit igazán. És valami oka csak van annak hogy a pasi bizonytalan. Valamit csak nem csináltak jól.

2015. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
És amúgy 2-3 körül ez gyakori, addigra kezdi kiismerni az ember a másikat, látod a jót és a rosszat is.Kezdenek szürkülni a hétköznapok, na ekkor kell feldobni a dolgokat.
2015. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös nagyon szépen köszönöm, hogy ezt ilyen őszintén leírtad nekem . Sok erőt adtál :) Persze nem csak Neked, hanem mindenki másnak hálás vagyok .
2015. ápr. 30. 13:15
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!