Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok magamnak...

Hol találhatok magamnak pótszülőket?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy nagyon elvont kérdés nem kell felháborodni, még az is meglehet, hogy én sem gondolom 100%-ig komolyan, de betelt a pohár és kikívánkozott belőlem!!!!!

Olyas valaki(ke)t keresek, aki(k) fiúkként, feltétel nélkül szeretnének engem! Az igazi szüleimet sajnos csak a munkám és az a kis pénz érdekli, amit keresek. Nagyívből tesznek tesznek a lelkivilágomra, a problémáimra, és kvázi csak a robotot látják bennem és azt "szeretik", már ha ez szeretetnek mondható.

Nem várok el anyagi támogatást, csak olyan jeletkező(k)et akik szüleim helyett szüleim lennének. Akikben van még egy kis empátia és nem a pénzt tekintik az élet mozgatórúgójának, akiket IGAZÁN érdekel, hogy mi van velem és segítenek megoldást, kiutat keresni amikor problémám van.

Elsősorban anyukákra, vagy gyermektelen nőkre gondoltam, akikben feltehetően dolgozik az anyai ösztön!!

Mert már rohadtul elegem van, hogy soha senkinek nem vagyok fontos!!! Már meguntam az ötöd-, hatod-, hetedrendűséget...

21/F


2010. febr. 20. 19:23
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Vannak szeretni való emberek, és vannak nem szeretni való emberek. És ezen belül vannak a lelkisegélyesek. Én az utolsók táborát gazdagítom...
2010. febr. 20. 21:30
 22/32 A kérdező kommentje:
mármint hogy szeretni való, és nem szeretni való is lehet lelki károsult. erre gondoltam.
2010. febr. 20. 21:32
 23/32 anonim ***** válasza:
49%

keress egy normális barátnőt,költözz el otthonrol,és legyél boldog


hasonloan éreztem magam mig otthon laktam,elköltöztem,megtaláltam a párom,élem boldogan az életem,lesz@rom mit gondolnak a szüleim...ők is engem...

22/L

2010. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim, nem vagyok a lányok kedvence... és az egész fizum az albérletre menne, nem lenne mit ennem, innom...
2010. febr. 22. 07:52
 25/32 A kérdező kommentje:

a nincsenek barátaimat azért írtam mert így rohadt nehéz lenne társas albérletet keresni, és meg vadidegenekkel nem költöznék össze.

te hogyan oldottad meg az elköltözést? kollégium?

2010. febr. 22. 08:00
 26/32 A kérdező kommentje:
csak két napig tartott a virtuális örökbefogadás... már eljutottam odáig, hogy fölösleges bárkinek is megnyílnom, úgyis mindig félre leszek dobva!
2010. febr. 24. 14:48
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia

Én pont ugyan ebben a helyzetben vagyok, persze pontosan nem tudhatom, hogy mit érzel de szerintem valami olyasmit amit én. Nagyon örülnék ha lenne egy olyan személy akivel megtudnám beszélni a dolgaimat. Ha nem vagy ellene akkor szívesen megosztanám veled a problémáimat és meghallgatnám a tied is ha szeretnéd.


18/F

2010. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tényleg sajnálom :(

Remélem, rendbe jön minden!

Próbáld meg azért a szüleiddel helyrehozni a dolgokat, kezdeményezz beszélgetést!

Ha tényleg nem sikerül, remélem, találsz majd "pótszülőket"! Drukkolok!

2010. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"nincsenek barátaim, nem vagyok a lányok kedvence... és az egész fizum az albérletre menne, nem lenne mit ennem, innom..."

Ó az áldott jó ember,akit a szülei félretolnak,mert csak a pénz számít...



"a nincsenek barátaimat azért írtam mert így rohadt nehéz lenne társas albérletet keresni, és meg vadidegenekkel nem költöznék össze."

Végülis igényei azok vannak....



csak két napig tartott a virtuális örökbefogadás... már eljutottam odáig, hogy fölösleges bárkinek is megnyílnom, úgyis mindig félre leszek dobva!

Na aztán oda kerültünk,ahova a szülei...


Mindentől függetlenül kedves kérdező,adok tanácsot:állj a saját lábadra,akkor nem lesz időd sajnálgatni magadat.Minthogy apádnak és anyádnak sincs,hogy ilyen fiúk lett...

2010. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szia, én megértelek teljesen. Pár éve én is pótszülőket kerestem magamnak, hasonló okokból. Gondoltam, találok egy idősebb, gyermektelen nőt, akinek ugyanúgy hiányzik az életéből valami, mint nekem. Képzeld, még hirdetést is feladtam. Mert azt gondoltam, hogy ha annyian találnak párt maguknak hirdetésben, akkor én miért ne találhatnék pótszülőt. Jelentkezett is egy kedves hölgy, de pár levélváltás után eltűnt. Hülyék szerencsére nem zaklattak, más nem jelentkezett. Egy időben azon kaptam magam, hogy az 50-60 körüli nőket lesem, méregetem, hogy melyik lehetne jó anya nekem :) Ők meg tutira, hogy teljesen hülyének néztek, hogy mit lesem őket... már évek óta szeretnék pótszülőt (elsősorban pótanyát) találni, de a reményt nem adom fel azért sem. Bízom benne, hogy egyszer majd csak felém sodorja az élet az "igazit"... való igaz, hogy nehezebb dolog ez, mint párt keresni.


Viszont a társas albérlet ötletét ne vesd el szerintem. Interneten sok ilyen lehetőséget lehet találni, és ki lehet fogni normális "idegen"-t is. Van, akinek nincs más választása... volt, hogy nekem sem volt, ezért életem során többször is költöztem közös albérletbe internetes hirdetés által megismert idegennel. Voltak köztük hülyék és normálisak is. Ugyanígy, volt hogy ismerőssel költöztem össze (egy albérletbe), és utána kiderült róla, hogy lehetetlen együtt élni vele. Szerintem próbáld meg, ha függetlenedsz a szüleidtől, sokat fog javulni a lelkiállapotod. Ha ehhez idegenekkel való összeköltözésre van szükség, hát rajta, nem te leszel az első. Te ráadásul fiú vagy, fiúkra sokkal kevesebb veszély leselkedik :)


29/l

2010. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!