Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok magamnak...

Hol találhatok magamnak pótszülőket?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy nagyon elvont kérdés nem kell felháborodni, még az is meglehet, hogy én sem gondolom 100%-ig komolyan, de betelt a pohár és kikívánkozott belőlem!!!!!

Olyas valaki(ke)t keresek, aki(k) fiúkként, feltétel nélkül szeretnének engem! Az igazi szüleimet sajnos csak a munkám és az a kis pénz érdekli, amit keresek. Nagyívből tesznek tesznek a lelkivilágomra, a problémáimra, és kvázi csak a robotot látják bennem és azt "szeretik", már ha ez szeretetnek mondható.

Nem várok el anyagi támogatást, csak olyan jeletkező(k)et akik szüleim helyett szüleim lennének. Akikben van még egy kis empátia és nem a pénzt tekintik az élet mozgatórúgójának, akiket IGAZÁN érdekel, hogy mi van velem és segítenek megoldást, kiutat keresni amikor problémám van.

Elsősorban anyukákra, vagy gyermektelen nőkre gondoltam, akikben feltehetően dolgozik az anyai ösztön!!

Mert már rohadtul elegem van, hogy soha senkinek nem vagyok fontos!!! Már meguntam az ötöd-, hatod-, hetedrendűséget...

21/F


2010. febr. 20. 19:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek,hogy 21 évesen olyan emberekre vágysz akiknek a mindennapi problémáidat elmondhatod,esetleg tanácsot is kaphatsz.Egy fiatal lány tényleg nem biztos,hogy erre vágyna..Fiatal lányként engem sem hozott volna lázba,hogy a barátom panaszát hallgassam állandóan.(persze az már más,ha az illető fiú,már a partnerem,és tényleg érdekel mi van vele)

Anyaként én is tudom,hogy bizony a fiatal srácoknak is vannak olyan gondjai amivel hirtelen nem tud mit kezdeni..

Nekem 18 éves a fiam,és sokszor szoktunk beszélgetni látszólag felszínes dolgokról,ami a fiamnak igenis sokat jelent..Néha elég ha csak meghallgatom,de ha kéri szoktam tanácsokat is adni..Neki is mindig azt mondom,hogy a megoldás mindig ott van,csak néha egy kis "megerősítésre vár"...Nagyon kár,hogy neked nincs ilyen tapasztalatod a szüleiddel,hisz a gyermek 20 évesen is gyermek marad egy szülőnek...

37/N

2010. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy látszik rajtuk hogy nem is érdekli őket hogy bennem mi zajlik... ezért tanácsot sem adnak, vagy ha mégis az semmitmondó "vélemény", amiről még jobban kiderül hogy nem is ismernek igazán...
2010. febr. 20. 19:50
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
Neked valóban a szülői szeretet hiányzik, amit vagy nem, vagy alig kaptál meg eddig. Teljes mértékben elfogadom ezt. Úgy gondolom, egy korosabb, nem feltétlen idős hölgy szívesen a fiává "fogadna" egy ilyen értelmes, érző szívű, a szülői szeretettől elvont fiatal fiút. Olyant, akinek esetleg meghalt a nagyfia, vagy nem viszonozta az anyai szeretetet, törődést. Az emberekben nagyon sok seretet van. Meg kell, hogy találd azt az embert /akár nőt, akár férfit/, aki szeretni fog téged és te is őt. A helyedben én ingyenes oldalakon hirdetni próbálnék.
2010. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Én meg írtam választ.A többi rajtad múlik.
2010. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
sok gonosz ember van, úgyhogy nem hirdetném ezt az egészet, hiszen ennyi erővel célkeresztet is rajzolhatok magamra
2010. febr. 20. 20:02
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
19.51-es vagyok! Eszembe jutott még egy lehetőség. Plébániákon, szeretetszolgálatoknál is érdeklődhetsz.
2010. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Itt is azt teszed....
2010. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
de mivel ez tanácsadó portál talán több jószándékú ember jár erre mint az ismerkedős portálokon
2010. febr. 20. 20:05
 19/32 anonim ***** válasza:
Túl sokan nem tolonganak....
2010. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan lány vagyok, aki támogatja még az ilyen 'törmeléleket' is. : D

A volt barátom pont ilyen volt, ha én nem vagyok, szerintem már megölte volna magát..3 év együttlét után 3 hete kidobott, mondván 'meg kell találnia önmagát'.

Ha engem kérdezel, engem nem az zavar, ha valaki törmelék, mert ha szeretem, mellette állok bármilyen helyzetben, hanem attól tartanék, hogy ez lenne a vége, mint ami most történt velem.

2010. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!