Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok magamnak...

Hol találhatok magamnak pótszülőket?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy nagyon elvont kérdés nem kell felháborodni, még az is meglehet, hogy én sem gondolom 100%-ig komolyan, de betelt a pohár és kikívánkozott belőlem!!!!!

Olyas valaki(ke)t keresek, aki(k) fiúkként, feltétel nélkül szeretnének engem! Az igazi szüleimet sajnos csak a munkám és az a kis pénz érdekli, amit keresek. Nagyívből tesznek tesznek a lelkivilágomra, a problémáimra, és kvázi csak a robotot látják bennem és azt "szeretik", már ha ez szeretetnek mondható.

Nem várok el anyagi támogatást, csak olyan jeletkező(k)et akik szüleim helyett szüleim lennének. Akikben van még egy kis empátia és nem a pénzt tekintik az élet mozgatórúgójának, akiket IGAZÁN érdekel, hogy mi van velem és segítenek megoldást, kiutat keresni amikor problémám van.

Elsősorban anyukákra, vagy gyermektelen nőkre gondoltam, akikben feltehetően dolgozik az anyai ösztön!!

Mert már rohadtul elegem van, hogy soha senkinek nem vagyok fontos!!! Már meguntam az ötöd-, hatod-, hetedrendűséget...

21/F


2010. febr. 20. 19:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit
2010. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Így virtuálisan nem szeretnék panaszkodni, mert nem látom hogy őszintén érdekli-e a probléma, vagy csak kíváncsiskodó, és így megoldást is nehezebb adni, mint személyesen.
2010. febr. 20. 19:33
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Már bocsáss meg, de ebben a korban nem barátnőt kellene inkább keresned?:)
2010. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok én meg itt nem akarok olyan dolgokról írni amihez másnak semmi közre.Ha nem, hát nem....
2010. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
ugyan már, van olyan lány akinek egy lelki törmelék kell? egy olyan fiú, aki még saját magáról is rossz véleménnyel van?
2010. febr. 20. 19:35
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Furcsa egy kérdés :D Hát nem tudom, de szerintem kopogtass minden lakásban. Néhány helyről el fognak küldeni, hogy "húzz anyádba, már odaadtam a kopogtatót", a többi helyen végighallgatnak és kiröhögnek, de valahol csak találsz valakit, aki befogad.
2010. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

Miért szerinted a szülőknek mi kell?Törmelék?Ugyan már...

Mi akülömbség ha itt panaszkodsz....?

2010. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

engem érdekelne, hogy mi van veled, miket gondolsz...stb :) szeretek beszélgetni, "lelkizni" és szeretek szeretni, de soha nem adnak rá lehetőséget.

ha gondolod írj privátba! 16/L

2010. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Kedves 89%-os írtam emailt.

És ez még nem panaszkodás, lehet hogy annak tűnik, pedig az még nagyon is a jéghegy csúcsa!

2010. febr. 20. 19:41
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Vajon te törődsz másokkal ? Fontos neked magadon kívül más?
2010. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!