Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekeim kutyát akarnak én...

A gyerekeim kutyát akarnak én viszont nem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kutya-macska bolond voltam világ életemben!

Legutolsó kutyám elvesztésekor azt mondtam hogy befejeztem többet nem kell kutya!

23 éves koromig 7 kutyát veszítettem el majd az utolsót egy ideje!

Nagyon fájdalmas volt mindig is, még azt is akit nem szerettem és nőtt hozzám annyira!

Ők viszont most kutyát szeretnének, tudnák gondozni de én nem szeretném, főleg magam miatt, tudom hogy még felnőtt fejjel is fájdalmas lenne az elvesztésük és nem csak nekem, hanem nekik is az lenne.


2015. ápr. 11. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az meg hogy "úgyse fog vele foglalkozni" marhaság, amint elég nagy lettem hozzá, hogy ne rántson el, én vittem minden nap sétálni, én tanítottam meg mindenre, én takarítottam utána otthon. Pedig nem az én saját kutyám volt, mégis én foglalkoztam vele a legtöbbet.

Volt osztálytársam akinek 10 éves korától lovai vannak, amikkel több a munka mint egy kutyával, most 21, és a lovak az élete azóta is.

Azért látni egy gyereken, hogy lehet-e rábízni egy állatot, vagy nem.

2015. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%
Önzőség. Semmivel sem pótolható a gyerekkoromnak azon része, amit állatok között, velük nagy szeretetben töltöttem. Azóta is nagyon hiányzik, hogy már nem tartunk állatot, de ha lehetőség lenne rá,bármikor szívesen fogadnám. Bár való igaz, egyik kutyám elvesztését még pont ma is megkönnyeztem, de sosem törölném ki az életemből azt a sok boldog percet amit kaptam tőle.
2015. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!