Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mások előtt bunkózik,...

A párom mások előtt bunkózik, kettesben viszont nagyon aranyos. Hogy változtathatnék?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő a kapcsolatban. Mikor társasággal, családdal vagyunk, folyton bunkózik velem, de csak kicsikét, pont nem úgy, hogy felróhassam neki. Inkább csak poénkodik, de nekem az már sok. Már többen is kérdezték, hogy hogy viselem, milyen a kapcsolatunk, mert nem tűnik túl komolynak. Mikor kettesben vagyunk, viszont nagyon rendes, figyelmes, aranyos, ilyenkor mindig megbocsátok neki. Próbáltam már vele beszélni erről már többször is, de váltig állítja, hogy ő csak poénkodik, nehogy már magamra vegyem. Minden más egyébként teljesen rendben van a kapcsolatban, de ez folyton frusztrál. Veletek volt már ilyen? Le tudom róla szoktatni? Nekem kéne elfogadóbbnak lennem?

23/N


2015. márc. 27. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
1.5 éve vagyunk együtt, ő 25 éves.
2015. márc. 27. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a baj, hogy ilyen. Fordítva elfogadhatóbb lenne, hiszen ha másoknak is feltűnt, akkor valóban tiszteletlen és lejárat. meg kell mondanod neki, hogy elveti a sulykot és ez rosszul esik neked. Egyszer hasonló szintű "poénnal" Te is megörvendeztethetnéd mások előtt, ha nem érti meg, hogy ez téged bánt, hiába mondod. Ha többször mondod és nem akarja megérten, nem szeret igazán. Aki igazán szeret, az mások előtt is felvállalja és kimutatja.
2015. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutott erről eszembe, hogy vagánykodni akar mások előtt, hogy neki van barátnője és hogy a lábai előtt heversz. Ez most elég pitiánerül hangzik, de pl az exem is ilyen volt. De ott más bajok is voltak.
2015. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátom. Komoly kapcsolat volt, nagyon szerettük egymást, a mai napig jóban vagyunk egyébként és tisztelem, mint embert.


Kenyérre kenhető volt, de mások előtt nagy volt az arca. Nyilván azért hogy megmutassa ki az úr a háznál. Persze ezek csak poénok voltak, önmagukban nem bántóak, viszont egy idő után már soknak érzi az ember. Én alapvetően elfogadtam így (bár nem tudom mi lett volna sok év után ha összeházasodunk..valószínű semmi jó), de aztán véget ért, mert elmúlt a szerelem a részéről.


Én is tovább léptem, új párra leltem, imádjuk egymást. Ő is olyan "nagy az arcom" típus, de velem soha.. Néha persze oltjuk egymást a barátok előtt, mindenki jót nevet ezeken, soha nem sértődünk meg, de ő barátok és család előtt is nagyon gondoskodó és szeretgetős, néha meg is kapja a haveroktól.


És ez sokkal jobb érzés..sokkal. Pont annyira piszkálgatjuk egymást, amennyitől még a többieknek eszébe nem jut megkérdezni, hogy hogy bírjuk elviselni a másikat (vagyis én őt). Mindenki tudja, hogy mennyire szeretjük egymást és egy percig nem kételkednek ha meghallanak minket amint épp szivatjuk a másikat.


Leszoktatni szerintem nem lehet..ő ilyen. Az hogy te ezt elfogadod-e, csak a te dolgod.

Én elfogadtam, de ettől még zavart. Ez hosszútváon szerintem nem vezetett volna jóra.

2015. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Én akiket ismerek haverok, férfi ismerősök, a 90% ilyen a barátnőjével, feleségével. a maradék 10% meg dobva lett egy "rosszfiú" miatt.
2015. márc. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"hogy ő csak poénkodik" - és nem akarja / képes felfogni, hogy a párjának ez nem esik jól....


És azt se, hogy ezt mások is cikinek érzik, nem poénnak.


Hát ez gáz....

Neked nem kell változnod, miért kéne, ő meg nem nagyon mutat erre hajlandóságot, szóval nem ragaszkodnék hozzá nagyon.

2015. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen alkalommal (sokadik volt, nem egyszer szóltam előtte) édesdeden rámosolyogtam, és közöltem, hogy a barátnője vagyok, és nem a haverja. Értem én a poént, de legyen határa a viselkedésének, mert a következő vicces megjegyzése után kénytelen lesz a haverjait megkérni, hogy szopják le, mert én ugyan nem fogom, ugyanis ha nem kezel a barátnőjeként, akkor én sem fogom őt a pasimként.


Ezzel egy csapásra megoldódott a probléma.


Nem attól kell nagyfiúnak lenni, hogy a haveroknak mit mutatunk. Első pasim volt amúgy, lehettem vagy 17 éves, és majdnem 2 év után buktam ki rá. Lehet erős volt, de megtette a hatását, pláne, hogy a haverok előtt sikerült előadnom a monológomat.

2015. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!