Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a múltamtól? (exek)

Figyelt kérdés

Rosszindulatúak kíméljenek légyszi!

Volt egy 6 éves, egy 2 éves, és egy 4 éves kapcsolatom. Ezek a kapcsolatok egyidőben futottak. Mind 3 férfit szerettem. A 3 együtteséből született meg a hőn áhított Igazi. Ebből a 3 férfiből gyúrnám össze most is a "leglegemet". A lényeg, hogy már nem érintkezek velük semmilyen formában, viszont az egyik 2 hónapja párra lelt. És ez nagyon fáj. Minden vér az agyamba szállt a hír hallatán, hogy valami trükkel visszaszerezzem. Már nem szeretem, de mégsem tudom elengedni. Az életem része volt, és zavar, hogy mást nőt szeret. Tudom hogy egy szemét aljas nő vagyok, de nem tudok ezen túlnőni. Nem tudok a múltamtúl szabadulni, ami nagyon rossz. Szeretnék velük lenni, de szeretnék már végre túllépni is ezen, és végre csak 1 férfit szeretni. Mit tegyek?

Pszichológushoz nem megyek, az tuti.

Legjobban annak örőlnék, ha hasonló saját tapasztalatos priviket írnátok, mert aki ezt már átérezte, az talán tud segíteni. Köszi


2015. márc. 30. 21:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A helyi nogyogyasz es nemi beteg gonodzo mar orul mert lesz egy par allando vendege.

Komolyan tisztaban vagy vele mennyire veszelyes amit ccsinaltal?

Nemi bajok HPV virus???

nagy riziko ha nem vagy monogam

2015. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ja... viszont ha te monogám vagy, és a pasid pont hordozó, akkor te baxtál rá. De nem ez volt a kérdés!
2015. márc. 31. 17:32
 23/24 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. Nekem 5 éves kapcsolat volt, bár akkor éppen csak egyet tartottam egyszerre. Nem a srác kell, hanem az, hogy ha a tied már nem lehet, akkor ne legyen másé se. De te is tudod, hogy ez önző dolog. Én belefutottam a legrosszabba, felkerestem. Természetesen a lehető leghatározottabb módon küldött el melegebb éghajlatra-jogosan. Nagyon nehezen hevertem ki, nem ért annyit. Ilyenkor érdemes a kutyaharapást szőrével, avagy ló helyett jó a szamár is esetet követni, tehát legyen valaki, aki maga a megtestesült szamár, akivel csak addig vagy, amíg nem találod meg az utolsót, aki übereli az eddigi összes többit. Nálam bejött, két és fél évig cserélgettem a szamarakat, és amikor már éppen meguntam, hogy butábbnál butábbakkal hozott össze a sors, mélységes elkeseredésemben elhatároztam, hogy "kutyás" nő maradok, mert a macskákat utálom. Szépen be is rendezkedtem a hosszútávú szingli életmódra, majd nem egészen két héttel később megkérték a kezem, és igent mondtam. Nem elírás, két hét... Egy régi, tinikoromból ismert barátom végre összeszedte a férfiasságát, és udvarolni kezdett, ami olyan jól sikerült, hogy mára a felesége vagyok. Akkor jön a nagy villámcsapás, mikor már nem várod görcsösen. Mit tegyél most? Keress csacsikat, akár többet is!
2015. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

csak a csacsi tudjon is róla,hogy ő csak csacsi.


nagyon rossz ám,mikor behülyítenek...

2015. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!