Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a Bátyám csajától? 23/F

Figyelt kérdés

Eleinte mutatta a szépet kedves ,aranyos:De egy idő után kezdte ki mutatni a foga fehérjét a bátyámnak nem volt munka helye és mindenfélének le hordta ilyen senki olyan senki ebből nem lesz senki se háta mögött se szemébe nem tudott rá mondani semmi jót.Mostmár a bátyámnak munka helye.De még mindig ugyan olyan senkinek tartja.

Egy vér szívó kis dög! Irigy minden kéne neki csak ő ne adjon senkinek mindenkit csicsáztatna de ha valaki rá szorul el küldi a fenébe.Mindig csak a pénz kell neki a és ha rá szólok ,hogy viselkedik el játssza az ártatlant és sír ,hogy ő nem csinált semmit miért bántja mindenki és a bátyám mindig megsajnálja ha elbőgi magát.Hogyan lehet egy ilyen nőtől megszabadulni?


2012. szept. 2. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajom lesenkizne rúgnám ki a pi-csába.
2012. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, csak akkor, ha bátyád is előveszi az eszét, és rájön, milyen barátnője van.
2012. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát mostmár ott tartok, hogy a bátyámat sem szívesen látom mert ezt a nőt jobban szerti a családjánál.
2012. szept. 2. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen a szerelem. Amíg a bátyád nem jön rá, mellette fog állni. Idővel tán megvilágosodik, de te sokat nem tehetsz, mert ha a csajt piszkálod, a bátyád rád fog haragudni.
2012. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol vele? Egyáltalán mi közöd a bátyád csajához?
2012. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy rossz hatással van rá!! Ki fordúlt magából.
2012. szept. 3. 13:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul nem csak a bátyámra telepedet hanem az egész családomra talán csak azért.
2012. szept. 3. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd, 23 éves vagy, a bátyád vélhetően leaglább ugyanennyi. A csajától csak ő szabadulhat meg, mivel az ő csaja, nem a tied. Szerintem szerezz egy sajátot, hogy ne kelljen otthon unatkoznod és nézni a bátyádét.
2012. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hát esetleg ha a csaj félrekufircol és lenne valami bizonyíték akkor talán.

Tudom milyen nekem is meg a barátaimnak is volt ilyen Szivola aki elvette az eszünk szerencse hogy én még eléggé magamnál voltam és rászóltam

2012. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!