Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a múltamtól? (exek)

Figyelt kérdés

Rosszindulatúak kíméljenek légyszi!

Volt egy 6 éves, egy 2 éves, és egy 4 éves kapcsolatom. Ezek a kapcsolatok egyidőben futottak. Mind 3 férfit szerettem. A 3 együtteséből született meg a hőn áhított Igazi. Ebből a 3 férfiből gyúrnám össze most is a "leglegemet". A lényeg, hogy már nem érintkezek velük semmilyen formában, viszont az egyik 2 hónapja párra lelt. És ez nagyon fáj. Minden vér az agyamba szállt a hír hallatán, hogy valami trükkel visszaszerezzem. Már nem szeretem, de mégsem tudom elengedni. Az életem része volt, és zavar, hogy mást nőt szeret. Tudom hogy egy szemét aljas nő vagyok, de nem tudok ezen túlnőni. Nem tudok a múltamtúl szabadulni, ami nagyon rossz. Szeretnék velük lenni, de szeretnék már végre túllépni is ezen, és végre csak 1 férfit szeretni. Mit tegyek?

Pszichológushoz nem megyek, az tuti.

Legjobban annak örőlnék, ha hasonló saját tapasztalatos priviket írnátok, mert aki ezt már átérezte, az talán tud segíteni. Köszi


2015. márc. 30. 21:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

NEm akarsz orvoshoz fordulni, pedig az kéne neked..


Szakíts meg velük minden kapcsolatot. Gondolom fb-n látod, hogy van valakije. Töröld le őket, töröld ki a telefonszámokat, emaileket.

2015. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%

Hármójukból "gyúrtad össze" magadnak az igazit. Próbáld őket külön-külön szemlélni. Ha belegondolsz egyik sem volt az igazi, csak egy ábrándot kergettél, amit hárman tettek ki.

Tökéleteset találni... Nem lehetetlen, de nem szabad ábrándot kergetni.

Az exet új emberrel látni nem könnyű. Megszakítani vele minden kapcsolatot a legjobb szerintem ilyenkor.

2015. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Új hobbi, új haj. Csinosítgasd a lakásod. Fuss, mozogj, sportolj. Érezd jól magad. Amikor rájössz, hogy jól érzed magad már rég lehagytad a múltad ami kísértett. :)
2015. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Legyél leszbi légyszives és ne piszkálj egy hapsit se.
2015. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként csak kíváncsiságból.. hogy a nyavajában tudtál 3 kapcsolatot egyszerre vinni?! Ezek már mind összeköltözős évek.. a 6 és 4 éves kapcsolat mindenképp.


A tükörbe nézésről nem kérdezlek, de komolyan érdekel hogy ezt hogyan lehetett kivitelezni, hogy tudtad így palira venni őket.

És rájöttek hogy vége lett?

2015. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Van egy olyan érzésem, hogy nem szeretted te ezeket a férfiakat, csak meg akartad szerezni őket, mint egy ékszert vagy bármit, ami a te tulajdonod. Hogy büszkélkedj, hogy neked megvolt mind a három és feltehetően te dobtad el őket. Azt viszont már a hiúságod nem viseli el, hogy míg te egyedül vagy, addig azok képesek és párra találnak, hallatlan. Ajánlom olvasd el, vagy ha teheted nézd meg Goldoni-nak a Kertész kutyája c. színdarabját.
2015. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nincs face-m. Hallottam a hírt! Megszakítottam velük mindne kapcsolatot. Mindegyiktől min. 20 km-re lakom. Mind 3 kapcsolatom együttlakásos volt, de ez bonyolult, mint én. Persze nem egyszerre laktunk együtt. Muszáj volt kisakkoznom a jó érdekében.
2015. márc. 30. 21:59
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Soha többé ne menj férfi közelébe!

Úristen...

2015. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
6-os. Érts meg! Külön külön nem szerettem őket igazán, a 3-ból gyúrtam a magamnak megfelelőt. Belátom, ocsmány dolog, de pont erre keresem a megoldást! Nem tudok más férfit szeretni!
2015. márc. 30. 22:03
 10/24 A kérdező kommentje:

"Soha többé ne menj férfi közelébe! "

Ők hamarabb jönnek!

2015. márc. 30. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!