Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a múltamtól? (exek)

Figyelt kérdés

Rosszindulatúak kíméljenek légyszi!

Volt egy 6 éves, egy 2 éves, és egy 4 éves kapcsolatom. Ezek a kapcsolatok egyidőben futottak. Mind 3 férfit szerettem. A 3 együtteséből született meg a hőn áhított Igazi. Ebből a 3 férfiből gyúrnám össze most is a "leglegemet". A lényeg, hogy már nem érintkezek velük semmilyen formában, viszont az egyik 2 hónapja párra lelt. És ez nagyon fáj. Minden vér az agyamba szállt a hír hallatán, hogy valami trükkel visszaszerezzem. Már nem szeretem, de mégsem tudom elengedni. Az életem része volt, és zavar, hogy mást nőt szeret. Tudom hogy egy szemét aljas nő vagyok, de nem tudok ezen túlnőni. Nem tudok a múltamtúl szabadulni, ami nagyon rossz. Szeretnék velük lenni, de szeretnék már végre túllépni is ezen, és végre csak 1 férfit szeretni. Mit tegyek?

Pszichológushoz nem megyek, az tuti.

Legjobban annak örőlnék, ha hasonló saját tapasztalatos priviket írnátok, mert aki ezt már átérezte, az talán tud segíteni. Köszi


2015. márc. 30. 21:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
A jó érdekében? Ezt most úgy mondod, mintha a krvulásod gyógyítaná az ebolát.
2015. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kamu, ha mégis igaz, akkor menj orvoshoz,vagy szerezz be egy nenegyediket! :D
2015. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"Ezt most úgy mondod, mintha a krvulásod gyógyítaná az ebolát."

Te meg ezt úgy mondod, mint aki elhitte hogy ettől a beszólástól kifekszünk a röhögéstől.

2015. márc. 30. 23:00
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mesevilágban élsz. Olyan, hogy Tökéletes partner- nincsen. A lelki társ sem az, lesznek különbségek, hiszen attól fejlődnek a kapcsolatban a felek egymás mellett, a fejlődés pedig sosem egyszerű, sokszor fájdalmas folyamat. Mások is a hibáddal együtt szeretnek és fogadnak el, Te sem gyúrhatod össze 3,4,5 vagy akárhány férfiból a megfelelőt. Sajnos kompromisszum van. AZ igazi sem lesz tökéletes, ha lelkileg, stílusban, kisugárzásban megfelel, akkor az alkatával, vagy egyéb tényezőkkel (pl. szex) nem leszel 100%-osan megelégedve. Te sem vagy 100 %-os klón. Hogy akarod, hogy mások elfogadjanak, ha te sem fogadod el őket a hibáikkal együtt? Valószínűleg rossz családi minta miatt ábrándot kergetsz és magadat sem szereted eléggé. Amíg ez nem változik, pszichológussal-vagy anélkül, nem fogsz normális kapcsolatban élni.
2015. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"rossz családi minta miatt ábrándot kergetsz"

Na végre valaki, aki meg is érti, mi van a háttérben. Igen, sajnos ezt cipelnem kell. Rossz mintát kaptam. De pszichológushoz nem megyek... Van már abban is tapasztalatom, pénzért dolgoznak, nem a jobbulásom érdekében.

2015. márc. 30. 23:04
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Megmondta a sárkányfűárus is. "Sárkány ellen, sárkányfű..."

Kedves kérdező, csak irigyelni tudlak. :-) Mit meg nem adtam volna érte, ha 3 csajom lett volna egyszerre. :-) De mielőtt kidobtad őket, egy gruppent összehozhattál volna velük.

Csak kíváncsiságképpen, hogy élted meg, milyen érzés volt 3 különböző méretű pasival szexelni? Mi a véleményed a méret fontosságáról? Erre szerintem többen is kíváncsiak vagyunk.

Te vagy a példaképem. :-)

2015. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hú, a párom exe ugyanezt csinálta...

A csaj szakított a vőlegényemmel, valami hülye ürüggyel, no de azért abban az 1 évben míg együtt voltak, eléggé kihasználta a párom. Megvetetett vele mindent, elvitte a párom nyaralni, amibe ő "elfelejtett" bele fizetni, furikázta ide-oda ha a csaj gondolt egyet, hogy elmenne a világ másik felére shoppingolni. (A párom is jó hülye volt, hogy nem látta a fától az erdőt.) Aztán miután szakítottak, rá 2 hónapra megismerkedtünk, majd össze is jöttünk. A csaj amint megtudta, elkezdett ráírogatni a páromra, éjjelente sms-ekkel bombázta, hogy ő mennyire megbánta a szakítást, és bárcsak újra együtt lennének stb. Gondolom hasonló gondolat futott át a kis agyán mint neked.. De szerencsére a párom leszerelte, és törölte/tiltotta a facebookról, törölte a telefonszámát, és közölte is vele, hogy ő bizony lezárta a múltat, és már velem van, a mi jövőnkre koncentrál, és nem szeretné ha ő még mindig belemászna ebbe a képbe. Nagy nehezen felfogta és lekopott. Szerintem hagyd az exed, hadd legyen boldog, és ne rondíts bele a kapcsolatukba. Ismerkedj másokkal, randizz, hátha számodra is eljön a megfelelő férfi. Ez a legszemetebb dolog, hogy szakítás után csak azért akar valaki visszamenni a másikhoz, mert lett valakije, de az önbecsülésének és a kis lelkének fáj ez a dolog... Hagyd őket a francba, és éld a saját életed. Volt gondolom esélyed , hogy együtt maradjatok, nem működött, vége lett valamiért, akkor pedig engedd el végre.

2015. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 acelsziv ***** válasza:
80%
Kérdező: Ilyen előélettel én nem gondolom, hogy valaha is boldog leszel. Mert bármilyen pasit fogsz is, mindig eszedbe fog jutni, hogyan csaptál be egyszerre hármat és raboltál el éveket az életükből. Éveket, amiket egy érdemesebb személlyel is eltölthettek volna.
2015. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Belátom, ocsmány dolog, de pont erre keresem a megoldást!"

Már pedig itt csak az orvos segíthet.

2015. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Na jó, ez akkora kamu, mint a ház. Ennyire hülyék még ebben az országban sincsenek.

(Vagy...?)

2015. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!