Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fog egyenesbe jönni az...

Hogyan fog egyenesbe jönni az életem? Honnan szerezzek útmutatást? Aki megértő tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

elég fiatal vagyok még, 21 éves vagyok, és a barátommal kiköltöztunk külföldre, Otthon a gimi után még 2 évet tanultam. Jelenleg dolgozok (de nem ezt szeretném folytatni) és angolt tanulok. Ami a problémám hogy úgy érzem, boldogtalan vagyok. amikor reggel felkelek az ágyban és itt találom magam, akkor mindig elszomorodok, és arra gondolok bárcsak otthon lennék, vagy valahol máshol. és ha tehetném olyan szivesen visszapörgetném az időt. Nem igazán tudom még hogy mivel szeretnék foglalkozni... itt nem tudok egyetemre járni mert nagyon drága, otthon lehet hogy a szüleim tudták volna finanszírozni, ha dolgoztam volna az egyetem mellett. Mostmár viszont nem tudom hogy hol tanulhatnék és mit, mert sajnos végzettségre szükség van... És nem tudom hogy hogyan találhatnék útmutatást az életemben, hogy egyáltalán mit kezdjek magammal... A barátommal romlik meg a kapcsolatom, emellett senkinek se tudok segítséget kérni, mert a családom valamiért nem örült neki hogy eljövök... és ha most elpanaszolnám hogy igazuk volt, nem kellett volna, nem tudom hogy mit szólnának... Tehát egyedül érzem magam, és fogalmam sincs kihez fordulhatnék.

TÚl fiatal vagyok még a boldogtalansághoz, és arra váronék (nomrális) választ, hogyan lehet ebből kilábalni ép ésszel?

Köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 30. 17:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

9. válaszoló igazad van, először magamban kell rendet rakni. úgy ébredek fel hogy egyszerűen nem érzem magam jól a bőrömben.

2015. márc. 30. 20:09
 12/16 anonim válasza:
10%

Szia:)

Dobj egy privit,ha van kedved beszélgetni

2015. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

iskolával kitörölheted a segged.

magyarok meg suttyó gyökér mind

2015. aug. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
suttyó gyökér 13-as, neked nem lehet nagyon mivel kitörölni a popódat, ugye? :D:D:D
2015. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

pontosan szerencsétlen.te biztos nem pénzből meg munkából élsz.de ha igen akkor nyomorban.vagy nem tűnt eddig fel ?

azért pontosítanék egész világ köcsögökkel van tele.

csak akkor élsz meg ha másokat kihasználsz.

vagyis csaló vállalkozóként.

mai társadalmi pénzügyi környezeti berendezkedés fenntarthatatlan.amire ez változik fiad is nyugdíjas lesz.

2015. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

bármennyire is nem tetszik az arisztokrácia ( így a te nevetséges iskoláid is ) és háttérben

mozgolódó hatalmak elvesztették a játszmát a teknikai fejődés ellen.ráadásul csődbe is vitték magukat elavult gondolkodásuk miatt. :)

2015. aug. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!