Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesek neketek hanykor...

15 évesek neketek hanykor kell lefeküdni?

Figyelt kérdés
egy felmérést végzek mert meg szeretném győzni az apumat valamiről es ez mar eleg régota vita rtéma köztünk ugyhogy kerlek sokan valaszoljatok.
2015. márc. 28. 08:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Amennyire emlékszem, nem volt már ilyen idősen "takarodó", de azért sosem voltam hajnalokig fent (kivéve, ha egy nagyon jó könyvet olvastam, mert olyankor előfordult azért.)

Ha másnap fáradt voltam, anyám kiröhögött, hogy h***e vagyok, és ennyi, kellett nekem éjszaka olvasni:D

2015. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A szüleim tudják, hogy magyon rossz alvó vagyok (2 éves koromtól nem tudok aludni délután), így mindig az volt, hogy este bevártam a legutolsó embert, ez apukám volt éjfél körül. 15 évesen még otthonról jártam, 5.00-5.30 közt keltem. Soha nem voltam fáradt.
2015. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

12 éves koromig kb 8 órakkor ágyban voltam, de csak 9 10 körül aludtam el. Rossz alvó voltam, de ez most sem változott..


10 éves korom óta kb. én szabályzom, hogy mikor alszok el, fekszem le, stb.


21 éves vagyok, egészséges felnőtt, bár az alvással vannak problémáim, de az egyéb ok miatt van (pl. mert hiperaktív vagyok). Nem lett belőlem drogos, sem alkoholista, nem vagyok agresszív, sem pedig hajléktalan, nem vagyok sem becstelen sem erkölcstelen. Bár ez utóbbi lehet túlzás :D


Mond meg a faternak, hogy a te korosztályodnak kb 7%-a már 15 évesen átesik az első abortuszon, vagy megszöktetik vagy elkap valami nemi betegséget, emellett már legalább egyszer kipróbált valamilyen kábítószert vagy rendszeres használója és már az alkohollal is voltak találkái.


Engem 16 évesen nem akartak elengedni egy barátnőmhöz, és ezzel meggyőztem őket az tuti.

2015. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mivel nem volt internetem még annyi idős koromban, a TV meg tele volt ökörségekkel így legkésőbb 10-kor mindig aludtam. Reggel 7-kor keltem, szóval az alvással nem volt gond. 17 éves koromban lett netem, akkor szoktam rá az éjjel 1-kor lefekvésre, de akkor is 7-kor keltem, szóval volt 6 óra alvás :)

Most meg amikor elfáradok akkor alszok, és vagy 4-kor vagy 5-kor kelek -.-


22/f

2015. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem hánykor, hanem hánnyal...!
2015. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!