Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesek neketek hanykor...

15 évesek neketek hanykor kell lefeküdni?

Figyelt kérdés
egy felmérést végzek mert meg szeretném győzni az apumat valamiről es ez mar eleg régota vita rtéma köztünk ugyhogy kerlek sokan valaszoljatok.
2015. márc. 28. 08:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Amikor én ennyi idős voltam, nem igazán volt meghatározva, hogy mikor feküdjek le, mivel anyum úgyis tudta, hogy értelmes lény lévén nem akarok másnap hulla fáradtan szenvedni egész nap a suliban. Kb. 10-11 körül mehettem aludni és 6-kor kellett kelnem.

Kb. havi 2 alkalommal pedig ha színházba mentünk, ez éjfélre tolódott ki.

2015. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
15 évesen még nem volt otthon internetünk, a tv-ben meg semmi jó nem ment akkoriban sem, szóval max 10-kor már ágyban voltunk.
2015. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
15 évesen 9-kor kellett ágyba lennem, utána még olvastam általában.
2015. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%

Megértem a helyzetedet. Engem még most, 18 évesen is apukám 10-kor ágyba akar küldeni. Csak túl makacs vagyok, és vannak módszereim az ellenállásra. De ő is makacs, bármit mondok, meg se hallgat.


Egyébként én sem vagyok bolond, ha sikerül is kitolnom az elalvási időt, 11-kor, fél tizenkettőkor már én is ágyban vagyok.Ugyanígy ment 15 évesen is.

2015. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Már nem vagyok 15, de fél 11 volt a lefekvési idő, fél 7-kor keltem. Ez így pont 8 óra alvás volt, nem is voltam fáradt sosem.
2015. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmibe sose szóltak bele a szüleim, csak saját magammal toltam ki, ha nem feküdtem le időben. Ha pl. összefutattam velük éjjel a konyhában, azért megjegyezték, hogy ideje lenne lefeküdnöm, de ennyiben ki is merült a dolog. Nem parancsolták meg, hogy most azonnal menjek és aludjak. Amúgy éjfél és egy között, vagy időkénként háromig is ébren voltam, és 5:30-kor keltem. Másnap meg mint egy zombi, úgy mentem suliba. Péntekenként tartottam alvós napot, akkor egy huzamban aludtam 15 órát. Jó tanuló voltam és a magatartásommal se volt baj, nem adódott gond a fura alvási szokásaimból.
2015. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
itt rinyáltok,de majd rájöttök,hogy egyetem, munka mellett egy fél óra plusz alvásért is ölni tudna az ember:)
2015. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek.

sokat segitettek

2015. márc. 28. 10:22
 9/25 anonim ***** válasza:
én 17 éves vagyok, de 21.30 körül fekszem lefelé. Bejárós is vagyok, meg reggel iskola előtt meg kell etetni, ki kell takarítani a ház körül tartott állatokat, így 4.30-5.00 között kelnem kell. Fáradt nem szoktam lenni, de van hogy jól esne még egy kicsit szundítani,de nem lehet, mert várnak az állatok.
2015. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

15 évesen nekem már nem mondták meg, általános iskolás koromban még jöttek ilyen hülyeségekkel, utáltam, mert aludni nem tudtam, órákig hánykolódtam az ágyban álmatlanul.

Ha alszol 3 órát és fáradt vagy másnap, a te bajod. Majd legközelebb jobban kipihened magad.

2015. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!