Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha válás után nem...

Mit tegyek, ha válás után nem tudok (vagy nem merek) lefeküdni egy férfival?

Figyelt kérdés

Júniusban váltam el 29 éves nőként, túl fiatalon és naiv libaként mentem férjhez,akkor még nem láttam, hogy milyen egy zsarnok embert választottam férjül, aki csak státuszszimbólumként tekint rám. Szóval elváltam és örülök, hogy vége. Sokat foglalkozom magammal, járok színházba, kiállításokra, szórakozni a barátaimmal és eddig nem igazán engedtem közel magamhoz a próbálkozó férfiakat. Nemrég viszont teljesen hülye és abszurd módon besodródott az életembe egy 40 éves férfi, akitől a lábam remeg és a hangom elcsuklik, de persze olyan módon, hogy ne legyen olcsó és ne lásson bennem egy rajongó tinilányt. Szóval lassan 2 hónapja valamilyen szinten jelen van az én életemben, gentleman-ként viselkedik, ez az ő szerencséje, így nem tudom arra fogni a dolgot, hogy az első adandó alkalommal rohanok egy sármos férfi karjaiba, aki a bugyit is ledumálja rólam. Maradjunk annyiban, hogy a humorától több fizikai tünet jelentkezik nálam, mint egy nevetés. Nem volt hivatalos randinak nevezett randi, csak úgy történtek találkák, amik felértek egy kalanddal az őrült jelleméből fakadóan. Volt 2 röhögőgörcs között elcsattanó csók is.

Az intimebb része viszont még várat magára és ha rajtam múlik, jó ideig így is marad, pedig én mondom, nagyon kívánom. Azonban ott a tudat, hogy 21 éves korom óta a férjemmel bújtam csak ágyba..mi van, ha béna leszek? mi van, ha ő többet vár tőlem? mi van, ha...

szóval van egy csomó kétely bennem. Az tuti, hogy ez nem érzelmi dolog, a volt férjem már a tudatom legmélyebb bugyraiból is kievickélte magát. De akkor mi a baj? Na meg a legfőbb kérdés: hogy küzdjem le?


2013. jan. 8. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

én is ezzel küzdök, az 1. párom óta sokáig nem tudtam lefeküdni mással.

végül fejben eldöntöttem hogyha egy pasi, akihez nem fűznek szoros érzelmi szálak de külsőre tetszik és ajánlatot tesz egy kalandra, nem fogok ellenállni.

adódott is később egy ilyen alkalom és a félelmeimhez képest (hogy más lesz vele, vajon élvezni fogja-e amit csinálok, nem fogom-e megbánni) jól sikerült, párszor még megismételtük.

Ő segített abban hogy ellazuljak, rájöjjek hogy mással is ugyanúgy megy, hogy nem kell őrült módon teljesítménykényszerbe hajszolnom magam és mellette nem voltak érzelmi elvárások.

úgy érzem nehezebb lett volna valaki olyannal kezdeni, akibe szerelmes vagyok és utána kell csalódnom a testét, méreteit, módszereit stb.-t illetően, mint akihez nem köt semmi (és rájöttem arra is hogy az 1. páromnál sokkal kisebb mérettel is élvezetes ugyanúgy a szex + tanultam új technikákat).

úgy fogtam fel mint egy tanulást ami az örömről szól

azóta már könnyebben állok hozzá és úgy érzem, valaki olyan felé is tudnék nyitni akit szeretek is.

leírtam hátha segít ez a módszer és nem kell feltétlenül szakemberhez menni.

2013. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

"Mit tegyek, ha válás után nem tudok (vagy nem merek) lefeküdni férfival?"


Akkor próbáld meg nővel...

2013. jan. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok milyen válaszokat kapsz, mert pontosan ugyanebben a cipőben vagyok, csak idősebbként, és csók nem, csak arcra puszi volt:DD
2013. jan. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nyugi, minden jön magától! én 38 évesen 20 év után és 3 gyerekes anyaként maradtam egyedül mert a volt férjem bejelentette h nagyon szeret, de nem szerelmes és sikeresen összeszűrte a levet a barátjának özvegyével! elmondhatatlanul padlót fogtam, de az élet ment tovább. amikor megismertem jelenlegi párom, nem a szex, csak a figyelmesség hiányzott, persze a hormonok azért dolgoztak. Amikor kérte h egy pár napot töltsünk együtt akkor komolyan azt gondoltam, h ok majd csak alszunk. Na persze nem igy lett, de nem rajtam múlt, sőt kifejezetten rosszul éreztem magam. Féltem levetkőzni , más volt az érintés, az illat, vastagabb volt a válla, meg minden, de azért rájöttem, h valószínűleg sokkal fontosabb vagyok a számára, mint annak akihez ragaszkodtam volna. végül is csak a kezdet nehéz, ha nem vársz túl sokat az első alkalomtól, de nem akarsz magányosan élni akkor nem kell azért félni. Én kiváló társra és egy figyelmes szerető férfira találtam immár 12 éve! sok sikert nektek, végül is ha nem izgulnátok az lenne fura, meg aztán a nők a szüzesség elvesztésétől is félnek, de hál istennek zömmel nem maradnak azok! :)
2013. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!