Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a pàrjuk azzal...

Akik a pàrjuk azzal bombàz, hogy "lehet menni", miért hagyjàk? Miért nem pakolnak?

Figyelt kérdés
Nem elöször olvasok itt ilyet, hogy (föleg férfiak) ilyeneket mondanak a nöknek, hogy lehet màris csomagolni és költözni.MiéRt hagyjàk ezt a nök?Nekem egyszer mondtak ilyet, azonnal le is léptem.
2015. márc. 18. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a volt férjem volt olyan,hogy többször kijelentette,hogy ha ez meg az nem úgy lesz,ahogyan ő akarja,akkor elköltözik,mindig mondtam neki,hogy O.K. menj,sosem költözött el.Aztán volt olyan,hogy azt mondta,elköltözhetek és,de a gyerekeket nem vihetem,mondtam,hogy O.K. akkor a gyerekek maradnak,én meg akkor megyek,akkor meg háborgott,hogy hogy képzelem én,hogy otthagyom a gyerekeket,akkor ő,hogyan fog dolgozni,hogy fogja iskolába-óvodába vinni a gyerekeket.Ezek mindig ilyen nagypofájú,"kihaénnem" emberek.Annyit érnek mint a szavuk..semmit.Nem is veszik őket komolyan.
2015. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valaki magára vette amit írtam egyel feljebb :D


"Jó véleménnyel vagy a férjedről!!! Nem is csodálom, hogy elhagyna, a nagypofájú, lenéző, kihaénnem jellem inkább marhára te vagy, és kül meg, hogy mersz ahhoz jönni, hogy bárkit egy kalap alá vegyél? Grat, önmagadhoz!"

2015. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11,12: eléggé szánalmas vagy. Te beszélsz arról, hogy akik így cselekszenek azok milyenek, de közben pont te viselkedsz úgy, hogy "kihaénnem". Azzal pedig, hogy vki privát üzenetét még be is másolod még inkább lejáratod saját magadat!


Kérdező: az ember mérgében, pláne egy hosszabb távú pár kapcsolatban és nagyobb vitákban sok mindent mondhat olyat, amit utólag nem gondol komolyan. Egy kapcsolat nem csak a szépről, jóról szól..., és tudni kell megbocsátani is. Mellesleg a nők is épp elégszer mondanak ilyet a férfiaknak. Kissé feminista meglátásod van erről, nem?!

2015. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12es: a privát üzenet, azért privát üzenet, mert csak is kizárólag neked címezték azt és nem tartozik a nyilvánosságra.


Ő pedig a beidézett szövegre ilyen remek módon reagált:

"Már évekkel ezelőtt elhagytam Te szerencsétlen :D"

2015. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!