Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kène ràveze...

Timike26 kérdése:

Hogy kène ràvezessem? A szèp szo nem hasznàl.

Figyelt kérdés

fèrjemnek van egy mèg be nem fejezett lakàsa anyosèknàl./kertes hàz,a tetotèr az ovè/.ha minden jol megy januàrban veszunk fel hitelt hogy befejezze a lakàst.

viszont:a hàtam kozepère nem kivànom anyost,nem mhogy felette èlni.èn kotom az ebet a karohoz,mivel ugyis veszunk fel hitelt,vegyunk egy màsik kertes hàzat magunknak/persze nem anyos mellett,ès amit az àllam visszafizet mint elso lakàsvàsàrlo/kulfoldon èlunk,az lakàs osszegènek a 25 % àt visszafizetik/abbol fejezzuk be a tetoteret.azt kiadjuk albèrletbe ès abbol fizetjuk a hitelt.

eddig ezt is beszèltuk,o is azt mondta jo otlet,de anyoska nem akarja hogy idegenek èljenek felette,azt szeretnè ha a kicsifia meg az unokàja èljenek ott,igy bàrmikor johetne fel.

èn viszont nem akarom mert szeretnèm a sajàt èletemet èlni,nem ugy hogy anyoska jon minden 5 percben,majd szeretne tobb idot tolteni az unokàval,a fèrjem 3 felè szakadna stb..ebbol kozottunk igen nagy vitàk lesznek/vannak.

mi lehetne èsz èrv azon kivul hogy ez tonkreteszi a kapcsolatunkat?


2012. okt. 5. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt senki nem tud bölcs tanácsot adni. Az anyósnak igaza van, hogy a saját házában portáján ne mászkáljanak idegenek. Neked is igazad van, ha ennyire nem szereted az anyóst. A férjed hogy viszonyul az anyukádhoz?. Mindkét lányom anyóssal él, az egyik szintén tetőtér beépítéssel. Jól megvannak, és segít a gyerek suliból haza hozni (2 osztályos), vagy ha beteg a gyerek vagy én vagy az anyós vigyáz rá. Hogy miért vagy ennyire ellenséges az anyóssal, azt nem tudom, de ez szakításhoz is vezethet. Mit szólnál ahhoz, ha a férjed így gyűlölné az anyukádat?
2012. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ohh ha az èn csalàdomat nem akarnà a kozelèbe,hmmm engem nem nagyon zavarna mivel 650 km re vagyok toluk,ès nem vagyok beszèlo viszonyba veluk.ugyhogy nem èrdekel.viszont hosszutàvon senkinek nem tesz jot az egyuttèlès e fajtàja.o is segitene csak nem kèrek belole.ès ezt kèptelen megèrteni.
2012. okt. 5. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el a tetőteret, vegyetek saját lakást. Nem egy, nem kettő ilyen kérdés van itt a gyakorin, hogy a szülői ház tetőterében vegetálnak a párok, idegelik egymást a szülőkkel, vajon mi lehet a megoldás... Na mégis mi lehet?! Arra viszont nem kényszeríthetitek az anyóst, hogy idegenek lakjanak a házában, ezt azért lásd be, hogy nem így megy. Ennyi erővel a ti új házatokba is kiadhatnátok szobát albérletbe, hogy fedezzétek a hitelt. Ugye hogy így már nem tetszik az ötlet?
2012. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na igen,nem sokkal vagyok lemaradva anyos tèren....

amugy a tetotèr az nem annyira tetotèr,mert kulon kapu,kulon lèpcso vezetne fel...akàr kètszintes kerteshàznak is mondhato...

de akkor is.jobban megèrnè venni egy sajàtot a visszafizetett pènzbol meg befejezni ezt.,nem lenne kozos kert,meg anyos..... ebbol sehogy se jovok ki jol...

2012. okt. 5. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Abban igazad van, hogy a szülökkel közös házban a külön lakás nem szokott müködni.

2. Ha van lehetöség, ne oda, hanem máshová költözzetek.

3. Viszont az anyóséknak joga van eldönteni, hogy a saját házukba akarnak-e idegent albérlöként, mégha külön bejáratú lakás lenne is.

2012. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!