Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem rá?

Hogyan vezessem rá?

Figyelt kérdés
Egy férfinak szeretném elmondani a problémáim(ismerkedünk egy jó ideje). Jelenleg csak neten tudunk kommunikálni és valahogy rá akarom vezetni a dolgokra,de nem tudom hogy kezdjek bele.Aki szokott neten beszélgetni az hogy szokta?CSak nem kezdhetem hogy ez és ez a bajom veled..
2012. ápr. 18. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
?? Milyen dolgokra akarod rávezetni? Ez azért nagyban meghatározza hogyan fogj hozzá. A férfiak meg amúgy sem szeretik a kacifántos találós kérdéseket, vázold fel feketén-fehéren mi a helyzet, azt fogja a legjobban értékelni.
2012. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha jobb a közepébe vágni, mint sokáig felvezetni és ha pl. kérdezi, hogy miért gondolod ezt meg azt róla akkor lehet "magyarázkodni".
2012. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából a nőkről szeretnék róla beszélni,meg hogy ne nézzen hülyének szóval éreztetni akarom hogy átlátok rajta.És döntse el mit akar velem.
2012. ápr. 18. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
először is azt szeretném megkérni, hogy komolyan gondolod velem? ha azt írja, hogy igen.. akkor én látom, hogy más lányokat is 'fűzögetsz.' és nekem ez nem igazán tetszik. [de ha még csak ismerkedtek én nem ajánlom, hogy egyből elkezdj parancsolgatni...]
2012. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megkérdezni*
2012. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem akarok parancsoló lenni csak érezze hogy mi a helyzet,jah és ne hogy már én teperjek utána hanem ő is tehetne valamit.
2012. ápr. 18. 19:42
 7/8 melibaby válasza:
szerintem csak mondd vagyis ird amit szeretnél én úgy szoktam megmondom amit akarok legyen az jó vagy rossz
2012. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a férfiak nem szeretik, ha a nők köntörfalaznak.
2012. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!