Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog megvàltozni...

Mikor fog megvàltozni a fèrjem hozzàllàsa?

Figyelt kérdés

fèrjem annyira szereti a nyugalmat hogy sose szol az anyjàèkra,akkor se ha engem szapulnak ok nèlkul.

itthon a vitàk 99 szàzalèka a miatt van hogy anyos beleszolna az èletunkbe,de èn nem hagyom,beszologat nekem èn meg a fèrjemtol vàrnàm hogy rendezze az anyjàt,de nem teszi./nem azèrt mert nem birom megvèdeni magam,de ez neki hazai pàlya,forditott esetben èn rendeznèm anyàmat/

èn màr tobbszor megkaptam fèrjemttol hogy legyek jo meny....de az anyjànak nem szol sose hogy lègy jo anyos...

bocs hogy hosszu lett.

a kèrdès tomoren:fèrjem a halàlig ilyen marad vagy esetleg idovel vàltozik?


2013. jan. 4. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember ritkán változik. Szerintem ilyen marad a férjed.
2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:((( sajnos èn is igy gondolom,de remènykedem hàtha....

erre a hàzassàgunk fog ràmenni.

2013. jan. 4. 20:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Együtt éltek anyósékkal?Ha igen ,az egyetlen megoldás(ha nem áll ki melletted a férjed)a költözés,különben tényleg rá fog menni a kapcsolat.
2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Csak akkor van esélye a változásra, ha elmondod, hogy ez zavar téged.
2013. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy változni fog. Persze megpróbálhatsz beszélni vele erről, de ha eddig nem történt változás, akkor lehet, hogy később se fog. Azt megteheted, hogy a minimálisra szorítod a kapcsolatot anyósékkal. Akkor lehet, hogy jobb lesz.
2013. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes! Mindig , mindenhol az anyós a szemét..

Beleszól? És hogyan? Beszól? Mit? Ott élsz az Ő házában, nem rendelkezel olyan jogkörrel, mint Ő így a Te helyedben nem szájalnék.

Egyébként nem tudod csak úgy elengedni a füled mellett? Muszáj neked tényleg vitatkozni?

2013. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mi az amit beszól? Együtt éltek?

A férjed valóban egy alamuszi, ha neked van igazad és hagyja, hogy bántsanak ok nélkül.Biztos, hogy ok nélkül?

2013. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pofozzad föl a véntyúkot,majd megjön az esze.
2013. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló az eset ,de én megfogadtam hogy ezentúl ami szívemen az a számon és nem érdekel hogy vérig fog e sértődni ,vagy sem . A férjed valószínűleg nem fog megváltozni. mi sokat veszekedtünk/veszekszünk az anyósom miatt. A férjem egyszer össze is veszett az anyjával ,és persze azért is én voltam a hibás,de azért ő "szólt".
2013. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem èlunk egyutt,ès nem jàrok àt sose.ok jonnek,vagy egyutt megyunk a fèrjemmel.nem kèrtem sose tole semmit,de komolyan mèg sot se,sose panaszkodtam akkor se ha lett volna rà okom.mindenbe belekot,mièrt nem adom ezt vagy azt a gyereknek,ekkora mellel nem lehet szoptatni/6 honapja szoptatok minden gond nèlkul/kicsi apro beszolàsok amik fàjnak.a fèrjem tudja,ès tisztàba van vele hogy a veszekedèsek e miatt vannak.
2013. jan. 4. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!