Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog megvàltozni...

Mikor fog megvàltozni a fèrjem hozzàllàsa?

Figyelt kérdés

fèrjem annyira szereti a nyugalmat hogy sose szol az anyjàèkra,akkor se ha engem szapulnak ok nèlkul.

itthon a vitàk 99 szàzalèka a miatt van hogy anyos beleszolna az èletunkbe,de èn nem hagyom,beszologat nekem èn meg a fèrjemtol vàrnàm hogy rendezze az anyjàt,de nem teszi./nem azèrt mert nem birom megvèdeni magam,de ez neki hazai pàlya,forditott esetben èn rendeznèm anyàmat/

èn màr tobbszor megkaptam fèrjemttol hogy legyek jo meny....de az anyjànak nem szol sose hogy lègy jo anyos...

bocs hogy hosszu lett.

a kèrdès tomoren:fèrjem a halàlig ilyen marad vagy esetleg idovel vàltozik?


2013. jan. 4. 20:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
konkrètan nem bir anyos leszakadni a fiàrol.eddig amig èn nem jottem kèpbe a fia minden szavàra ugrott/mivel otthon lakott veluk/most hogy "elraboltam" fiàt nem birja felfogni hogy van sajàt èlete a fiànak.a fèrjem meg egy papucs,nem akar szolni az anyjànk hogy hol van az hatàr.
2013. jan. 4. 20:41
 12/19 A kérdező kommentje:
kedves 6-os!azt irtam ITTHON,nàlad ez kimeriti az anyossal lakàst?egyàltalàn hogy lehet valakinek èlete az anyosa mellett ilyen korulmènyek kozott?mèg szèp hogy nem vele lakom,ès nem,nem segit semmit,nem kèrtem hogy fizesse ki helyettem a szàmlàkat stb.nem èrtem mibol gondolod hogy ha baj van anyossal akkor az csak ugy lehet hogy nàla lakunk.
2013. jan. 4. 20:45
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Addig nem fog megváltozni a férjed, amíg nem beszélsz vele!
2013. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de màr beszèltem vele sokszor.tudja de nem akar/nem mer?/ szolni az anyjànak hogy az o beszolàsai miatt veszekszunk itthon.
2013. jan. 4. 21:06
 15/19 anonim ***** válasza:

Én megmondanám anyósnak,hogy tetszik, nem tetszik, a fia veled él, ezt próbálja meg feldolgozni minden különösebb megjegyzés, kommentár nélkül, mert nem vagy rá kiváncsi.


Mióta vagytok együtt? Mindig ilyen volt?

2013. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
a ferjed egy papucs. allj a sarkadra. ha anyuci pici fia nem ved meg akkor vedd kezelesbe! de csak ovatosan. ne feledd h ez a no a ferjed anyja!!!!! :)
2013. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Add vissza neki a fiacskáját és keress egy férfit.
2013. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolso,igazad van...de van 3 gyerek...es attol meg szeretem csak ez a resze faj.mert neki anyuka szent,szerintem ha szembekopne akkor se lenne egy szava se.
2013. jan. 6. 22:16
 19/19 anonim ***** válasza:
Jaj! Ne sajnáld már magad ennyire!
2013. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!