Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a pàrjuk azzal...

Akik a pàrjuk azzal bombàz, hogy "lehet menni", miért hagyjàk? Miért nem pakolnak?

Figyelt kérdés
Nem elöször olvasok itt ilyet, hogy (föleg férfiak) ilyeneket mondanak a nöknek, hogy lehet màris csomagolni és költözni.MiéRt hagyjàk ezt a nök?Nekem egyszer mondtak ilyet, azonnal le is léptem.
2015. márc. 18. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért nagy a pofája a ffinak/nőnek, hogy el lehet menni, mert tudja, hogy a másiknak nincs hova menni...
2015. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de ezt soha nem értettem.Mi az hogy nincs hova menni?Ha valakinek van àllàsa, akkor nem igaz, hogy nem tud vmi zugot talàlni magànak.én inkàbb az utcàra mennék, minthogy valaki olyannal élljek együtt aki ezt vàgja a fejemhez.
2015. márc. 18. 17:34
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, ha magamból indulok ki én is szoktam ilyet mondani nagyobb vita alatt a páromnak sajnos, de a páromnak van hová mennie, ha elmenne néznék is nagyokat, és lehet ki is buknék rajta. :) Nem szép dolog, tudom én is, de szóval, ha magamból indulok ki én ilyesmit akkor mondok, hogyha már nagyon dühös vagyok, de sose gondolom komolyan. A párom pedig, azért nem megy el, mert ismer már annyira és tudja jól, hogy a düh beszél ilyenkor belőlem.
2015. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én nő vagyok, egyszer nagyon összevesztünk. Dühében kiejtette a száján hogy el lehet menni , ha valami nem tetszik.Azonnal fogtam magam összepakoltam, egyből vissza akart tartani, de kitartottam, eljöttem.

És nagyon jól tettem.

2015. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kiegészítenék: Az én esetemhez azért még hozzá tenném, hogy ez nagyban függ az ember jellemétől is, hogy ki mond ilyet, hogy mondja, és még sorolhatnám. Ha az illető pl. alap járaton is olyan jellem, hogy ki, ha én nem, beképzelt, uralkodó jellem vagy, ha én mondjuk ilyen lennék lehet, hogy akkor az én párom is egy ilyen beszólásomra már rég ott hagyott volna. :)
2015. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"én inkàbb az utcàra mennék, minthogy valaki olyannal élljek együtt aki ezt vàgja a fejemhez."

Ahhha. És ha van 1-2-3 kicsi gyereked, mondjuk gyesen vagy, a lakás meg közös?

2015. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát ha a lakás közös,akkor nyilván tárgytalan,mivel ott nem parancsolhat.amúgy meg megnézném,hogy kinek szülök gyereket.
2015. márc. 18. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
És arra nem gondolsz, hogy még tart a szerelem amikor gyereket vállaltok? Aztán a párod részéről megfakul és kimondja ezt, hirtelen gyerekekkel az utcára mész?
2015. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a realitáshoz nincs ok közöd kérdező
2015. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"amúgy meg megnézném,hogy kinek szülök gyereket."


Sokan megnézik, hogy kivel vállalnak gyereket, de idővel változnak az emberek és nem mindig abba az irányba, amerre nekünk megfelelő lenne.

Az én exférjem teljesen ellustult, azt meg hiába láttam rajta, hogy jól kijön a gyerekekkel, a sajátjaival apaként már nem boldogult. Nem ugyanaz az unokaöcsit pesztrálni pár órácskát és focizni vele, mint a mindennapokban nevelni a sajátot. Változnak a körülmények is, van aki a munkáját veszíti el és utána rájön, hogy a párja úgyis megteremti a feltételeket, neki kényelmes a kanapén heverészve várni a sört. vagy ismerős nő a szülések után kijelentette, hogy ő már nem nő, hanem anya, többet nincs összefekvés apucival, holott előtte ilyen probléma nem merült fel. A "beszéljétek meg" sem működik sok emberrel, a másik fél gyakran hárít és nem hajlandó elismerni, hogy ő változott, vagy elismeri (mint az én exférjem), de mindig "majd holnaptól" akart ellene tenni és változni.


Nem mindenki tud lelépni, egy fizetésből (főleg ha addig közös kassza volt és nincs megtakarítás) nem mindenki tud kicsengetni azonnal egy albérletet és kauciót. Nem beszélve arról, hogy ha közös gyerek van, akkor az elköltöző fél nem dönthet egyedül úgy, hogy fogja a gyerekeket és viszi, mert a másik felet is védi a törvény, a gyereket nem fogja mindenki csak úgy lazán hátrahagyni apucinak mint egy tengerimalacot ami helyett vesz egy másikat és gyerekkel albérletet találni - még ha engedné is az apa, hogy anyu lelépjen - pedig nagyon nehéz.

2015. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!